Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

AND THE WINNERS ARE...

image

Projely jsme vopravdicky všech těch 1358 fotek na hashtagu #BLOGESVYZVA na IG a chcem vás všechny moooc pochválit! Nejen za rekordní účast, ale i kvalitu a estetický zpracování fotek. Převládalo zdravý jídlo, uběhnutý kiláky z appky NIKE+ a vaše vyshejpovaný tělíčka! Překvapivě se do výzvy zapojilo i hodně kluků, ale vyhrát mohli jen 3 z vás! Tak to nebudem protahovat… Fanfáry. Tamtadááá..

image

Tahle fotka nás dostala svojí jednoduchostí, je totiž jasným důkazem, že i ze dvou úúúplně obyč věcí se dá udělat sexy cool fotka. Starý oldschoolový švihadlo a barevná podprda? To nás ba! Blahopřejem Markétě Volfový!

image

Tahle fotka od m.ajdika byla jasným favoritem už od začátku. Sami vidíte, že jsou to už 3 týdny, kdy fotku pořídila, takže je vidět, že s náma výzvu opravdu držela a za to má bonusový body! Za to a za originální a kreativní zpracování. WE LOVE IT!

image

Absolutním vítězem jen ale tahle frajerka, který dokázala schodit několik kilo a nepřestává shejpovat den co den! Nejen, že nás motivuje k lepším výsledkům, ale zároveň je taky důkazem, že když se chce, tak to prostě jde! Jen tak dál! Držíme palce, protože s hubnutim je to jako s manželstvím… když podvádíš, nemůžeš se divit, že to nefunguje :)

  • Blahopřejem všem třem výhercům a děkujem všem ostatním za obrovskou účast a přejem hodně štěstí v dalších soutěžích, kterých bude celý červen (a hlavně přes léto) hned několik a ceny budou zase parádní!

Připomeňme si, o co všechno se vlastně soutěžilo teď… (tu kosmetiku ocení zejména Markovo majitelka tý sportovní podprdy, cha! :))

image

Tak krásný první červnový týden, my jedem #BLOGESVYZVA pořád dál, tak to nevzdávejte a cvičte, zkrášlujte, čistěte a hubněte s náma a sledujte náší REALITY SHOW NA YOUTUBE, kde brzy zveřejníme poslední díl z naší AFTERPARTY v ZOOTU!

Na Klinice krásy Anděl můžete zkusit proceduru zdarma stejně jako trénink v BODYBODY ve Florentinu. Na lahve CITRUS ZINGER máte navíc 15% slevu při zadání hesla BLOGES ROBES a v ZOOTu až do 15.6 slevu 100,- při nákupu nad 400 Kč. Heslo: BLOGESVYZVA :*

Není zač :)

Vaše Blogesky

5 VĚCÍ LEPŠÍCH NEŽ ORGASMUS