Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ALOE DETOX VERA

Jsme moc rádi, že je o naší Velkou jarní DETOX soutěž takový zájem! Náš Facebook je doslova přejazýčkovaný, tak je na čase představit si další z řady výher:
image
Fytofontana Aloe vera juice forte - nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera, Maracuji a Pupečníku asijského. Přívlastek „forte“ v názvu tohoto oblíbeného detoxikačního nápoje znamená zesílený účinek právě díky vysokému obsahu Aloe vera.
Kromě draslíku, fosforu, vápníku, vitamínům A, B a C má další výhody:

Aloe vera:

  • detoxikační a antioxidační účinek
  • přirozeně posiluje imunitu
  • aloe vera juice forte neobsahuje cukr, proto je vhodný i pro diabetiky
A aby toho nebylo málo, můžete od stejné firmy vyhrát ještě produkty revoluční kosmetické řady FYTOFONTANA STEM CELLS, které spočívají v použití peptidů a TrioStemComplexu - ten obnovuje pleť aktivací našich vlastních kmenových buněk.
image
Soutěžíme o sérum s kmenovými buňkami proti tmavým kruhům pod očima - FYTOFONTANA STEM CELLS EyeDark a STEM CELLS Pure Wrinkle - čistící gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám.
Soutěžit končí v pondělí 14.4 ! Hodně štěstí!

MARKS & SPENCER / NEW IN