Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ALL WE WANT FOR CHRISTMAS ...

image

Tak už jste všichni v teple domova a čekáte na dárečky? Zavzpomínaly jsme s holkama na doby, kdy jsme psaly dopis Ježíškovi a udělaly si každá svůj WISH LIST, ANEB DOPIS PRO DOSPĚLÉ. Mrkejte co si přejeme, schválně jestli se náš wish list někde neztratil a něco z toho dostaneme.:)

image

  • Nikol si nejvíc přeje Mac Book Air, aby jsme měly s holkama stylovou kancelář. Taky by uvítala věci na cvičení, Nike boty přesně podle jejího stylu a něco od Starbucks, klasika.

image

image

  • Týny list pozná snad i slepej. Kdo jiný by tam měl nové tetování, že jo. Potěšil by jí i velkej nejlépe černej, koženej diář, ať má konečně přehled, protože co si nenapíše, to neví. Hodně si přeje i nový sluchátka, který jí drží při životě během cesty tramvají do centra..

image

image

  • Míša touží po kabelce Candy Bag od FURLY, nebo parce, která vydrží na pořád s velkým kožešinovým límcem. Radost by jí udělaly taky černo-bílé tenisky New Balance (dvoje v botníku nestačí), nebo parfém Chanel Chance. No a pak už jen snowboard, aby se konečně naučila. 

image

image

  • Nikol M. by skákala radostí za stylového cruisera, nebo nového, lepšího Instaxu. Nadšená bude i z maličkostí, jako je krásně voňavá svíčka a papučky. Lepší by bylo ale, najít třeba hodinky Komono, nebo nové Ray-bany.

image

TAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ. AŤ SE VÁM SPLNÍ VŠE, V CO UŽ JSTE ANI NEDOUFALI.

VAŠE BLOGESKY

JAK SLAVILY BLOGESKY VÁNOCE?

LAST MINUTE UNISEX DÁRKY