Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VALENTÝNSKÝ SPECIÁL!

VALENTÝNSKÝ SPECIÁL!

image

Někdo ho slaví, někdo ho nesnáší, někdo ho prostě ignoruje a další si ho užívají. Řeč je tu o DNI SVATÉHO VALENTÝNA. My zaujímáme neutrální postoj, protože lásku oslavujeme kdy se nám jen zachce. Nemohly jsme si ale nevšimnout různých dárečků, které by mohly potěšit vaše nejbližší, nejen vašeho kluka. Tady jsou naše valentýnské tipy…

AMAZING PLACES

image
  • Není nic lepšího, než dostat zážitek a pořádně si ho užít. Pokud nemáte a chybí vám inspirace, tak jsou tady stránky www.amazingplaces.cz, kde najdete nejrůznější romantická místa po České republice. Na své si přijdou fakt všichni, na stránkách najdete různé roubenky, chatičky, penziony nebo hotely. Naše Míša tam našla nový hotel v Poděbradech, který vám 14.2. představí na Instagramu. V průběhu roku nás pak určitě najdete všude různě. My se toho nemůžeme dočkat.

SAUNA SPOT V PODOLÍ

image
  • Další valentýnskej zážitek? Pořádně se vypoťte v sauně. My doporučujeme saunový spot v Podolí. Je to tam fakt super. Jestli nemáte kluka, tak vyražte s kámoškou, třeba tam nějakého potkáte.:)

METAXA S VLASTNÍ ETIKETOU

image
  • Za jeden z originálních považujeme Metaxu s vlastní etiketou. Projeďte mobil nebo albíčka a vytáhněte si z toho tu svojí nejoblíbenější fotku a na bit.ly/honeyshot si vyrobte také svojí lahvičku, tak jako Míša. Potěší a k tomu všemu i zahřeje.

ROMANTICKÉ PRÁDELKO

image
  • Asi jeden z nejvíc typických valentýnských dárků. NEČEKÁTE NIC OD SVÝHO KLUKA? Pořiďte si svůj dárek sama pro sebe. Tohle prádélko je krásné a suprově sedí. Teď od února ho najdete v obchodech Lindex.

PONOŽKY

image
  • Kdo má rád dárky do páru? Ideální jsou pro vás ponožky Happy socks, které pořídíte v dámské i pánské variantě. Na návštěvě pak všichni pochopí, že patříte k sobě.:)

ZDRAVÝ MIX

image
  • Nezapomínejte ani na kámošku nebo maminku. Na stránkách Mixit jsme našly valentýnský mix, který obsahuje srdíčka a sušené jahody. Mňam.

MATNÉ RTĚNKY

image
  • Nejlepší rtěnka. Trošku nám připomíná naše oblíbené od Bourjois. Mají krásné odstíny a opravdu hodně dlouho vydrží, protože vám hned po nanesení zmatní. Seženete je v prodejnách Dougles. Zase spíše pro kámošku, pro vás nebo pro mamču se ségrou. Dobré je obdarovat všechny.

SNÍDANĚ DO POSTELE

image

Tak tohle je náš největší favorit. Není nic lepší než snídaně do postele z lásky. Můžete potěšit svého kluka, pokud ho to nenapadne jako prvního.  

FLOWERS-FLOWERS PRAGUE

image
  • S květinovými boxy se roztrh pytel. V tomhle jsme ale všechny tři střídmé a víme, že v jednoduchosti je krása a proto za nás vyhrávají boxy Flowers Flowers Prague. 

BOREC NA KONEC

A nakonec BOREC NA KONEC od holek z www.cicavkleci.cz !!!

KISS

BLOGESKY

BALI LOVER!

BALI LOVER!

10 TRENDŮ LETOŠNÍHO JARA!

10 TRENDŮ LETOŠNÍHO JARA!