Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ONE NIGHT ONLY WEEKEND JE TU!

ONE NIGHT ONLY WEEKEND JE TU!

tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do6_500.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do7_540.png
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do2_540.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do5_1280.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do8_540.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do1_1280.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do4_1280.jpg
tumblr_om8pgoc8pr1s9x50do3_1280.jpg

ONE NIGHT ONLY WEEKEND JE TU!

Kdo vynechá dnešní pražskej program, tak hodně prohloupí. Takováhle noc plná kvalitní klubový hudby se tu dlouho nebude opakovat! Mám tu pro vás dvě hodně zajímavý pozvánky hned na začátek víkendu. Nešetříme se, nezastavujeme - máme zpoždění, nejdeme spát, takhle budou vypadat hashtagy dneska večer na Instagramu @kristynapoliček <3

image

Nevím, co budete dělat do tý doby, ale jako správný techno Popelky byste neměli na půlnoc chybět v hale v Kolbence na Komiksu. V 00:00 zahraje live set Recondite a jen pro info jeho vystoupení byly dvakrát po sobě vyhlášený prestižním webem Resident Advisor jako Best Live Act of the Year.

  • Více info o Lorenzovi  se můžete dočíst ZDE!

A hlavně velkej Big Up za skvělý vizuály v rámci proma ke každý z akcí, kterou tu kluci v Praze pořádají. Nikdo jinej to tu takhle ve stylu nedělá a nikdo jinej nedělá ani teaser videa, který jsou naprostej úlet a vždy skvěle vystihujou danýho dj. Ostatní velký kluby by se od nich mohli učit. 

Tak se vidíme na půlnoc v ulici Kolbenova 42. Hlavně si neberte bílý tenisky, jak to mám v poslední době ve zvyku já. Blbě se ta temnota pak pere.

  • VÍCE INFO O AKCI ZDE!
image

A protože nikdy nedokážu trávit večer na jednom místě a v Dlouhý v Roxy hraje ikona elektronické hudby DIXON, kterýho mám už třeba dva roky v hledáčku! V Mexicu na BPM jsem ho o jednu hodně těžkou kocovinu jen tak tak propásla. Myslím, že jsem to i obrečela. :) Hřálo mě ale u srdce, že bude hrát o měsíc později v podstatě u mě za barákem. 

Díky Roxy za tyhle skvělý bookings, nedá se to pořád objíždět všude možně po Evropě, i když je to taky zábava. 

Pusťte si TENHLE SET na zahřátí, ať víte o čem mluvím! Je sice pět let starej, ale pořád šlape. Jeden z mých nejoblíbenějších!

  • VÍCE INFO O AKCI NAJDETE ZDE! 

Tak se vidíme dneska večer. Sledujte moje instastories a těšte se na report!

Kiss, Kris.

5 NEJ OBJEVŮ TÝDNE

5 NEJ OBJEVŮ TÝDNE

LONDON FASHION WEEK 2017

LONDON FASHION WEEK 2017