Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HOME IS WHERE THE BRA COMES OFF!

HOME IS WHERE THE BRA COMES OFF!

tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do1_1280.jpg
tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do3_1280.jpg
tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do2_1280.jpg
tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do4_1280.jpg
tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do6_1280.jpg
tumblr_om2w4sqXxs1s9x50do5_1280.jpg

HOME IS WHERE THE BRA COMES OFF!

Najít si v Praze pěknej byt v centru je v poslední době celkem nadlidskej úkol. Na ty super hezký za normální peníze je fronta 50ti lidí a majitel po vás chce životopis, fotky a recenzi od předchozího pronajímatele. Na to se můžu tak akorát vy*rat. Pak musím vsadit na štěstí a známý, který si tu po Praze pěstuju už 7 let. 

Po výpovědi z předchozího bytu jsem nemohla nic normálního sehnat, proto jsem se rozhodla k menšímu punku, zbavila se všech “nepotřebných” věcí jako je gauč, pánev a hromada bot, který jsem narvala do úložnýho skladu v Holešovicích a přespávala dva měsíce různě u kámošů se základnou u kamarádky Veroniky, která má extra room s koupelnou, pro ztracený duše jako jsem byla já. Fungovat jen s jednou taškou hadrů a trochou kosmetiky byl pro mě nej freedom zážitek.

Ale taky jsem se už nemohla dočkat, až si vypiplám nový byt a přišel jeden hodně ve stylu na Újezdě se skvělou zahradou se vstupem přímo z obýváku a možností večerních procházek domů přes Karlův most. Halelujah. Na zahradu se teprve chystám, teď jsem se soustředila hlavně na spací prostor.

image

Hlavní a nejdůležitější položkou je samozřejmě postel. Nechtěla jsem klasickou z Ikei a po doporučení od Matta z AlphaGymu jsme se obrátila na NEJFUTON.CZ v Karlíně, který nabízí postele v japonském stylu s přírodními matracemi a po víkendovém testování už nechci spát nikdy jinde než na tý svý!

  • Mám polohovací postel 160 x 200 cm se středně tvrdým futonem ( z bavlny, pur pěny a kokosu ) 
  • Ideální pro ty, co mají problémy se zádama!
  • celková cena 17,500,-
  • VÍCE INFO ZDE!
image
image

Doplňky jsem hledala pečlivě a spoustu z nich dostala už během divoký kolaudačky. Od Nikol Lightbox nebo obraz od kluků z Chemistry Gallery. A pak taky spoustu prosecco lahví, které moc dlouho jako dekorace nevydržely. 

Těšte se na další inspirativní posty ohledně bydlení. Tímhle zdaleka nekončíme.

O fotky se postarala skvělá Angelina Le!

Kiss, Kris*

LONDON FASHION WEEK 2017

LONDON FASHION WEEK 2017

BEST OF BARBADOS

BEST OF BARBADOS