Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

(DRESS) UP!

(DRESS) UP!

Krásné sobotní odpoledne všem. Pomaličku se chystáme s holkama na Fashion Week, ale ještě předtím vám tu rychle nahrávám šatový post. Na dovče sem pro vás nafotila čtvery šaty, které jsou fakt super a koupíte je v polovině dubna v obchodech a na netu Lindexu. Tenhle týden jsme okoukli celou jejich kolekci jaro/léto a máte se na co těšit. Ikdyž se dnes počasí trochu zkazilo a já budu určitě dneska mrznout (protože mám připravené hodně odlehčené outfity), tak doufám, že hezké počasí se brzo vrátí a my budeme moc naskočit do šatů… A jaké šaty by neměly minout váš jarní šatník?

KRAJKA

  • Určitě vsaďte na krajku. Alepoň jedny šaty si pořiďte s krajkovou aplikací a pokud je to na vás moc romantické, tak celý outfit zkuste rozbít botami a nasaďte třeba tenisky a koženou bundu. Já si tyhle bílé oblíbila okamžitě, sedí suprově.
  •  

AFRIKA

  • Aby nebya nuda, tak je tu i trocha divočiny. Nemusíte se bát afrických vzorů, právě naopak. Rozzáří vás a pozitivní energie z vás bude hýřit. Jen musíte najít ten správný vzor, který vám sedne.
tumblr_inline_omwo0gfYjZ1rjnvgx_500.jpg

RŮŽOVKY

  • Hlavní barva této sezóny? RŮŽOVÁ. Skoro všichni návrháři vsadili letos na tuhle baby doll barvičku. Odpůrci růžové mají smůlu, růžová bude na jaře všude. Pokud nechcete vypadat jako pravá od Mattela, tak použijte fantazii a růžové kousky namíchejte podle svého stylu a vkusu.
  •  

VOLÁNY

image
  • Volánky. Pozor na něj. Budou všude, ale kupujte jen takové kousky, kde budou fikaně zakomponované a nebudete vypadat jak jeden velký volán.:)))
image

Všechny šaty budou v půlce dubna v Lindexu, tak si to můžete zapsat do kalendáře už teď.

KISS

M.

KRIS POPRVÉ V  MEXIKU!

KRIS POPRVÉ V MEXIKU!

WEEKEND FULL OF FASHION & DESIGN

WEEKEND FULL OF FASHION & DESIGN