Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

5 NEJ OBJEVŮ TÝDNE

5 NEJ OBJEVŮ TÝDNE

Minulý týden byl plný samých super novinek, se kterýma se s váma chcem podělit a ukázat vám, co nás zaujalo nejvíc. Byly jsme na různých prezentacích nových produktů a vybraly jsme pro vás to nej z oblasti kosmetiky & módy & kultury a služeb…  Tak tady je “best of the week”!

image

1. BĚLÍCÍ PÁSKY NA ZUBY “MY WHITE SECRET”

Často se nás ptáte, čím si bělíme zuby a tak jsme se rozhodly vám to naše “bělící tajemství ukázat”. Za vším stojí tahle rozkošná sada pro krásnej úsměv, která kromě klasických pásek na horní a dolní patro obsahuje i tuby bělícícího gelu a všechno to je zabalený do tohodle sweet cutie balení. Objednaly jsme si je z Anglie ze stránek www.mywhitesecret.com, tak na to mrkněte ať máte pěkný perličky a důvod se usmívat :)

image

2. TAŠKA “MY OTHER BAG”

Móda má být hlavně zábava a to dokazujou i tyhle parádní plátěný tašky přes rameno s potiskem značkových kabelek. Pamatujete si ještě jednu s našich kolekcí s názvem MY CHANEL BAG IS AT HOME? Už je sice vyprodaná, ale můžete si jí připomenout na našem eshopu a pokud vás baví tyhle tašky ala “vuittonka, birklinka nebo pradička”, tak mrkněte na český stránky www.simplytimeless.cz a vyberte si, čím pobavíte sebe i svoje okolí.

image

3. MUZIKÁL “ROCKY”

V pátek proběhla v Kongresovém centru na Vyšehradě premiéra nového muzikálu ROCKY - romantické lovestory podle legendárního stejnojmenýho filmu o boxerovi a jeho životní šanci. Nejsme sice moc fanynky muzikálů a o to víc nás překvapilo, jak skvělý to vlastně bylo! Dalo by se to dokonce přirovnat ke světovým vystoupením, nejen celkovou scénou, ale i hereckým/pěveckým výkonem jednotlivých účinkujících. Lístek seženete na www.ticketportal.cz a dejte nám pak vědět, jak se vám to schválně líbilo!

image

4. BAREVNÝ SPREJ NA VLASY “COLORISTA”

Největší novinkou v oblasti hairstylingu jsou barevné spreje od Lorealu s názvem COLORISTA, který seženete hned v několika trendy odstínech jako je světle i tmavě růžová (funguje i na tmavě hnědý vlasy), mint zelená a světle modrá - naše velká favoritka! Použití je velmi jednoduchý a barva se dá jednoduše vyčesat nebo vymejt. Na jednorázovej efekt úplně ideální! Seženete v každý drogerce! Jo a doporučujem při aplikaci použít ručník, ať si neobarvíte i zbytek outfitu.

image

5. ÚKLIDOVÁ SLUŽBA “LIDSKÁ SÍLA”

Možná jste o tom už zaslechli v rádiu. Takový milý ženský hlas představuje novou uklízecí službu www.LIDSKÁSÍLA.cz a my se jí rozhodly osobně vyzkoušet! Není totiž lepšího pocitu, než se vrátit do uklizenýho bytu! Navíc když se venku otepluje a chce to udělat generální jarní úklid včetně umytí oken, koupelny, a to žehlení co pořád odkládáte radši nepřipomínáme… No tak si nechte doma profesionálně uklidit za pouhých 175 Kč/h (záleží na čase úklidu) a budete mít klid a čas na úplně jiný věci a buďte si jisti, že nebudete litovat! Nikol už má paní na úklid objednanou i na tento týden.

image

Tak jsme zvědavý, co zajímavýho nám přinese tento týden. Už teď se na to těšíme a věříme, že vy taky! Klidně nám házejte vaše TIPY na zajímavý OBJEVY. Rády se necháme inspirovat.

Tak krásný začátek týdne!

Vaše Blogesky

TOP VYCHYTÁVKY PRO BLOND VLASY!

TOP VYCHYTÁVKY PRO BLOND VLASY!

ONE NIGHT ONLY WEEKEND JE TU!

ONE NIGHT ONLY WEEKEND JE TU!