Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

5 TIPŮ, JAK USPOŘÁDAT TU NEJLEPŠÍ ROZLUČKU SE SVOBODOU aka JEDEN PENIS DO KONCE ŽIVOTA!

5 TIPŮ, JAK USPOŘÁDAT TU NEJLEPŠÍ ROZLUČKU SE SVOBODOU aka JEDEN PENIS DO KONCE ŽIVOTA!

Nikol má s její blížící se srpnovou svatbou tolik zařizování, schůzek a telefonátů, že už bylo na čase, aby trochu vypla a jela si společně s družičkama (včetně Jirky) a se mnou - jako svědkem, užít trochu zábavy mimo Prahu, kde se nemusí absolutně o nic starat. Ano - minulý víkend byla v plánu její rozlučka se svobodou, kterou jsem měla poprvé v životě na starost a trochu jsem upadala do nervozity, protože jsem ani na žádný nebyla a nevěděla jsem, co si pod tím konrétně představit. Kromě toho, že se by se asi mělo hodně slavit, jít spát až ráno a mít z víkendu nezapomenutelný vzpomínky, kterých máme my dvě po těch 30 letech přátelství miliardu!

IMG_9421.jpeg

Jak jsem se s tím vším poprala, se můžete dočíst v následujících 5 bodech:

1 / VÝBĚR MÍSTA.

Padaly návrhy, že bychom mohli jet na týden někam k moři, jenže dostat 12 lidí v jeden termín do zahraníčí, je během prázdnin a s naším rozvrhem docela sci-fi, takže jsem si otevřela moje oblíbený a ověřený amazingplaces.cz a přemýšlela nahlas, co by asi tak mohlo přijít v úvahu. Nechtěla jsem na Nikol nijak šetřit, navíc to měl být ryze holčičí víkend. Jasnou vylučovací metodou jsem tedy vybrala zámek Chateau Hostačov, což je cca hodina od Prahy směr na Kutnou Horu.

V okolí zámku je krásná zahrada. Na místě pro nás bylo připraveno 6 přepychových pokoju s vířívkou, prosecco na uvítanou, výborná večeře a hlavně skvělej servis od všech zaměstnanců a příjemný masáže. Už jen komunikace s event manažerkou, se kterou jsem domlouvala celou rozlučku, probíhala hodně hladce a ve všem nám vyšla vstříc. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat. 

2 / ROZLIŠOVACÍ DRESY

IMG_9171.jpeg

POSLEDNÍ PENIS.

Stejně jako jsme to měli na těláku během vybíjený. Červený proti žlutejm. Barvy jsou jedno, jde o tu myšlenku, aby se vědělo, kdo za koho hraje. Náš meeting point na benzínce kousek za Prahou, kde jsme se sborově svlíkly do podprsenek a nandaly si custom made trika od kluků z FURTPLNEJ, který měly jasně naznačit, kdo je nevěsta a kdo jsou družičky! Niki si to klasicky dozdobila růžovejma brýlema a korunkou. 

 

3 / STRIPTÉŘI

Tímhle jsem si nebyla úplně jistá, protože sama za sebe vím, že bych napumpovaný týpky, který mi tančí rozkrokem před obličejem fakt nedala. Ale nakonec zvítězilo holčičí ego a já zavolala do nedávno otevřeného ladies klubu v Holešovicích NEMÁŠ ZAČ, aby mi na pátek večer poslali 3 kusy do Hostačova. Nikol dostala policejní přepadovku, na konec kluci ještě zabrejkovali, dali jsme si na posilnění Gin&Tonic a byla fakt sranda! Nejvíc si to podle fotek užíval Jirka :D

 

4 / PROPS

IMG_9255.jpeg

Jak už jsem zmiňovala výš. Bylo potřeba celou tu rozlučku trochu došperkovat, proto jsem si do googlu zadala "balónky ve tvaru penisu" a svezla se na vlně online shopů, který nabízejí, sice minimální výběr, ale ve finále to nebylo tak špatný. Našla jsem kromě balónků, taky vystřelovací konfety, což je moje nejolbíbenější party vychytávka, i když to dělá bordel. A pak klasicky čokolády plněný bílou smetanou, lízátka a gumový bonbóny. Než skončil striptýz, bylo to skoro všechno snědený. :D Chtěla jsem to celý zvěčnit, proto jsem dovezla i nějaký polaroidový foťáky od Instaxu. V sobotu večer jsme si udělaly spoustu nepublikovatelných fotek, který jsme pak společně s dopisem vložili  Nikol do deníku. 

5 / PICKNICK & PROSECCO

Sobotní den jsme si daly trochu laxnější. V 10 na poslední chvíli na snídani, pak zpět do postele dát si masku na obličej, mezitím jsme si skočili na masáž a kolem  jedný se půlka z nás jela podívat na místní zámek, kde jsme si dali pivo a smažák a snažili se nějak zabavit Nikol, než se na hotelu na zahradě připraví piknik s degustací Prosecca od moc milý dvojice z Příbramy - MYPROSECCO. Trochu nám do toho pršelo, ale celý to bylo tak skvělý, že nám ani déšť nedokázal zkazit náladu. Nikol byla dojatá a my nadšený, jak je to všechno povedený. 

Jednou větou: Tenhle mejdan se doopravdy povedl! <3

AMAZING PLACE - CHATEAU HOSTAČOV

AMAZING PLACE - CHATEAU HOSTAČOV

BRIDE TO BE

BRIDE TO BE