Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Jak si vybrat správný sřih kalhot? Víme, jak na to.

Jak si vybrat správný sřih kalhot? Víme, jak na to.

5W4B0530.jpg

Nedávno jsme s holkama fotily super kampaň pro značku Lindex, ve které hrály hlavní roli kalhoty a džíny. Proč? Lindex přišel s kampaní nazvanou Pants Solution. Jde v ní hlavně o to, že obchod přináší deset střihů kalhoty a stejný počet džínů. Vy si tedy vyberete ten, který vám bude sedět nejvíce a příště už půjdete najisto. Stejnou kampaň měla tato značka i na podprsenky, za nás super nápad. Jaké typy kalhot jsme podle své postavy vybraly my? Mrkejte….

KALHOTOVÝ PRŮVODCE

5W4B0597.jpg

Každá z nás má trochu jiný styl a jiný typ postavy, takže jsme si vybraly každá jiný střih kalhot. Já vsadila na klasiku a vybrala Lykke, vysoký pas a volné nohavice, které se hodí k teniskám i podpatkům. Nikol zvolila kalhoty Iris, které sednou super ke sportovnímu looku s elegantními prvky a Kris si drží svůj osobitý styl do kterého se super hodily kalhoty Bella.

DŽÍNOVÝ PRŮVODCE

5W4B0530.jpg

U džínů výběr probíhal dost podobně, jako u kalhot, zde jsou naše typy. Já mám typ Vera, Kris Alex a Nikol sáhla po střihu Maia.

Pokud máte i vy často problém vybrat kalhoty, které vám fakt sedí, tak určitě zajděte do Lindexu.

FIND YOUR FIT - NEVER TRY AGAIN

KISS,

BLOGESKY

 

 

CHCETE VYHRÁT S NIKOL ZÁJEZD DO MILÁNA NEBO RAKOUSKA?

CHCETE VYHRÁT S NIKOL ZÁJEZD DO MILÁNA NEBO RAKOUSKA?

STYL & KABO 2018

STYL & KABO 2018