Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

#LINDEXFRIENDS X STOCKHOLM

#LINDEXFRIENDS X STOCKHOLM

Lindex je už několik let nejoblíbenější a nejnošenější módní značkou v našem šatníku. Každá si tam najdeme to svoje, díky kvalitním materiálům a zajímavým střihům. Nově jsme dokonce nafotily i kampaň, na kterou se můžete těšit v příštím postu. Zpět ale k aktuálnější a mnohem zajímavější věci a to k našemu výletu do Švédského hlavního města - Stockholmu, kam jsme se letěly podívat na odtajnění fashion kousků od tamních umělců.

 

ART MEETS FASHION !

Kolekce je založena na dílech současného umění od 8 mladých artistů vytvořených speciálně pro tuto událost. Díla tak sloužila jako výchozí bod pro stvoření módních kousků týmem návrhářů společnosti Lindex. 

Vznikla tak bohémská, expresivní a originální kolekce, která má oslavovat ženy a jejich vliv na módu. Hlavně co se týká sebevyjadřování prostřednictvím toho jak se oblékají. 

Chtěly bychom ještě dodat, že tato unikátní kolekce umění se bude v nejbližších dnech dražit a výtěžek bude předán iniciativě HERproject, která se zasazuje o práva žen s nízkými příjmy, pracujících v globálních dodavatelských řetězcích. 

  • Jedinečná kolekce "Art meets Fashion" bude k dostání ve vybraných obchodech a na stránkách lindex.com od 08. 03. 2018, kterou určitě nenechte ujít! Fotky mluví za vše. 

BIG CITY LIFE.

I když jsme vychytaly zrovna období krutý zimy a teplota -10 nám na courání po městě nepřišla úplně optimální. I tak jsme si ale Stocholm za těch pár hodin snažily užít co to šlo. Děkujeme Janě Hrušovský za skvělej program a výborný výběr restaurací. Oběd proběhl v designové TAK Restauraci, která nám nabídla skvělé chutě v podobě Miso soup, Sashimi rice bowl, salátu s hovězím masem a Creme bruleé. A večer jsme vyrazili do francouzské restaurace, kde se servírovaly šneci, ústriče, tapas a dokonalá zmrzlina. Slyšely jsme i o hodně netradiční restauraci Punk Royale, která servíruje svým hostům dokonalé jídlo hodně úchylným stylem. No schválně si to vygooglujte. Je to fakt zážitek. Tam zajdeme snad příště. :)

 
IMG_2810_Facetune_08-02-2018-15-22-05.jpg

Druhý den dopo jsme si daly rychlou procházku po městě, protože jsme zpět letěly už v jednu. Nikol s ostatníma jela do Vasa muzea, kde je jediná dochovaná válečná loď ze 17. století, která je opravdu unikátním kouskem a do detailu zdobená a vyřezávaná. Koho fascinuje moře a lodě, tak by se měl určitě zajít podívat. 

My dvě s Míšou jsme se ani druhý den nenechaly odradit mínusovýma teplotama a vyrazily jsme se ztratit do uliček velkoměsta, který nás zavedly ke královskému paláci směřem k řece. Po cestě zpět jsme to vzaly metrem na T - Centralen, kde jsou legendární modře pomalované stropy, a uvnitř to vypadá jako v jeskyni. 

A to je vše! :)

Kiss, Vaše Blogesky.

VELKÝ PLESOVÝ SPECIÁL 2018

VELKÝ PLESOVÝ SPECIÁL 2018

Nejlepší valentýnské dárky.❤️

Nejlepší valentýnské dárky.❤️