Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PRAGUE WEEKEND VIBES.

PRAGUE WEEKEND VIBES.

M&KT64 - Foto Besi.jpg

Elektronická hudba se po dlouhém létě přesunula z otevřených venkovních prostor zpět na klubovou scénu. V Praze je ale cítit, že to vůbec ničemu nevadí. Spíš naopak. Na Facebooku přibývá každý týden několik událostí, které zvou na našlápnutou párty a lidi neví kam dřív. Což se týká i mě. Ráda bych byla všude, ale občas mi přjde, že bych se musela rozčtvrtit, abych zvládla být všude.


Myslím, že sezóna pozdim/zima definitivně začala, když pražský klub Roxy oznámil nejdříve příjezd jedné z nejoblíbenějších DJejek na Instagramu Peggy Gou, která si na stage nechala nanosit obří kytky a rozjela kvalitní set. Bylo slyšet, že hraje opradu několikrát do týdne, protože sypala jeden lepší track za druhým a předvedla to, co se od ní očekávalo.

HAMBURK MEETS PRAGUE.

Dalším pro mě příjemným bookingem byli hamburští Kollektiv Turmstrasse, kteří patří dlouhodobě mězi moje nejoblíbenější interprety. Dlouho sami nic nevyprodukovali, spíš se věnují hraní, kterého mají teď možná až moc. Nechápu, jak zvládají tohle tempo. Ani jejich sety se nedostanou tak často na sociální sítě, takže kdykoliv je mám možnost slyšet někde naživo, nenechám si je ujít.

O Halloweenský víkend dorazili v plný polní do jednoho z nejlepších klubů v ČR, který každý rok zvyšuje své standardy, co se hudebního vybavení a stage designu týká. Proto se sem rádi vracejí taková jména. Už když hrála Magdalena, která je ze stejného Diynamic labelu, bylo vidět, že je tahle párty opravdu výjimečná a lidi na ní přijeli jak z okolních měst tak i zahraničí.

Jejich aktuální a další gig je zrovna zítra v Londýně v legendárním klubu Fabric, kam se chci jet brzy podívat. <3

Poslechněte si jejich půl roku starý set, který jsem si pustila snad už 20x a pořád mě baví.

IMG_8255.jpeg

ROXY MERCH.

A zaregistrovali jste jejich merch? Tyhle ponožky “Move your feet” byly vytvořené ve splupráci s mladým umělcem Markem Ehrenbergerem, který se nedávno zůčastnil jako vystavující i pražského Designbloku.


A když už jsem měla díky Kollektiv takhle krásně rozjeztý víkend. Stavila jsem se v sobotu na svojí první a zároveň i poslední closing party na lodi Altenburg, kotvící v pražské Troji. Musím říct, že mi docela spadla brada. Rozlehlý venkovní prostor, kde nevíte kam koukat dřív, mi opravdu učaroval. Vypadalo to tam jak v nějakém ghettu. Na jedné straně běžela videoprojekce do polorozbořené továrny od XYZ project, která pár dní na to padla k zemi kvůli novému projektu. Nalevo poklidně svítil krásný Trojský most a za mnou pulzovala 70ti metrová loď, ze které se linul kouř, červené světlo a dunělo berlínské techno. DOKONALOST, která se protáhla do nedělního poetického rána.

A kam se chystáte vy tento víkend?

Kiss, Kris

MOM TO BE

MOM TO BE

BLOGES MAMA MARKET 11.11

BLOGES MAMA MARKET 11.11