Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES MAMA MARKET 11.11

BLOGES MAMA MARKET 11.11

A je to tady! Už po patnáctý se můžete těšit na největší výprodej stylových šatníků předních českých blogerek a influencerů!

IMG_4563.PNG

Už tuto neděli 11. 11 v designových prostorách nového hotelu MAMA SHELTER u Veletržního paláce (bývalý PARKHOTEL)OPEN DOORS : 14-19H

☆ na jednom místě seženete oblečení těchto stylových holek a kluka(!) za symbolické ceny. Oblečení, které se neprodá, věnujeme na dětské domovy.

IMG_5188.JPG☆ Už několikátý Bloges Market se snažíme být šetrný k životnímu prostředí, tzv. EKO-FRIENDLY, takže nedáváme oblečení do plastových tašek.

Můžete si vzít vlastní z domova nebo si přímo na místě u vstupu koupit ČESKOU SÍŤOVKU za výhodnější cenu a vesele nakupovat.


☆ WELCOME DRINK ZDARMA - nová VINEA FRIZZANTE je připravena na ochutnání pro prvních 200 návštěvníků!

IMG_5200.JPG
IMG_5204.JPG☆ BEAUTY ROOM - co by to bylo za Market, kdyby chyběla naše milovaná make-up artist ELENA PINZARI?

Tentokrát si pro vás připravila SPECIÁLNÍ CENU za “dlouhodobou fixaci obočí” .

Místo 800-900 Kč pouze během Marketu zaplatíte jen 500-600 Kč.
☆ Možnost nakoupit originální vánoční dárky. Vybírat můžete ze všech těchto (námi pečlivě vybraných:) designerů, výrobců, prodejců..


NOVINKA! Na každém Marketu vám rádi představujeme různé novinky na trhy. Tentokrát potěšíme všechny milovníky zdravé výživy a kokosu! WILD AND COCO přijde s ochutnávkou jejich nového bio veganského jogurtu, který je výborný na vybalancování organismu a očistu. Více o tomto detoxu najdete přímo na místě nebo na www.wildandcoco.cz

Snímek obrazovky 2018-11-10 v 18.32.24.png


☆ vstup na celou akci je 50,-

Budem se na vás moc těšit !!!
MOM TO BE

MOM TO BE

VŠE O NAŠÍ BO(HO)ŽÍ SVATBĚ část II.

VŠE O NAŠÍ BO(HO)ŽÍ SVATBĚ část II.