Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

13 VÝHERCŮ NAŠÍ SOUTĚŽE #BLOGESVANOCE

13 VÝHERCŮ NAŠÍ SOUTĚŽE #BLOGESVANOCE

Každou soutěží se Vás účastní čím dál tím víc a teď to bylo dokonce neuvěřitelných 666 příspěvků! Prošly jsme je poctivě (úplně všechny) a vybraly několik finalistů a vy jste nám na Instastories pomohli vybrat těchto 13 NEJ! Takže, kdo tedy získává co a za co?

 

Screen+Shot+2017-12-12+at+13.03.34.png

 

1. INSTAX MINI 9 - o tento skvělý foťák byl opravdu velký zájem, ale vyhrát mohl jen jeden z Vás. Markéta Hojková (@briaga_photo) se svým pejskem sice sama sebe označuje za amatérskou fotografku a má pouze 132 followers, ale vidíte, že i úplný začátečník může u nás vyhrát jednu z hlavních výher! Blahopřejeme a držíme palce s novým foťákem a těšíme se na další skvělý fotky :)

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.50.05.png

2. Krásné naušnice z kolekce ELEMENT od značky MOOYYY.CZ vyhrává Marie Vavrušková, která miluje jídlo a designové věci a proto určitě ocení tyhle úžasné naušnice! Upekla na Vánoce dokonce domácí vánočku, což se ani jedný z nás z Bloges nepovedlo, proto má náš velký obdiv a právem si zaslouží výhru :) A pozor, tohle neni jediná fotka, kterou Marie poslala, tak se klidně koukněte k ní na Instagram. Stojí to za to.

 

3. LEVISKY dle vašeho výběru v obchodě Levi's store palladium - vyhrává @AngelikaSimlova, která si dala práci a nafotila super fotky s vánočníma světýlkama, který mají atmosféru, tak přejeme hodně štěstí při výběru těch správných Levisek, my doporučujem klasický 501. Sázka na jistotu!

4. D.I.Y. plant hanger od Dreamy od Báry - Tak tahle malá princezna vyhrála se svým natěšeňoučkým výrazem svojí mamince ručně dělaný držák na květiny, který si ale musí sama uplést. V krabičce najde návod a vše potřebné a jak jsme tak koukali na její Instagram, tak je maminka Zuzka velmi zručná, takže to pro ní nebude žádnej problém.

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.53.21.png

5. Nádherný diář FASHIONISTA od Love&Story posíláme Ladus Sojkové za tohle parádní - ručně vyrobené PFko, který nás moc potěšilo a našlo místo i v našem feedu na Instagramu @bloges_robes ! Tak krásný Nový rok i Tobě Laduš a blahopřejem zpětně ke svatbě :)

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.51.49.png

6. Hodinky Sunday Rose Watches si zaslouží Zůza Andrlová za pořádnou zimní koulovačku! Veříme, že jí hodinky udělají radsot a že je bude s radostí nosit a vyfotí nějkou pěknou akční fotku i na svůj Instagram! Blahopřejeme

Snímek obrazovky 2018-01-05 v 17.42.25.png
Snímek obrazovky 2018-01-04 v 21.28.14.png

 

7. Nejvoňavější svíčky z Perfumed Prague - si přála vyhrát MiLenka Morongová, která byla jasnou výherkyní už od začátku! Její fotky byly neustále ve výběru TOP 9 na hashtagu #BLOGESVANOCE a celý její profil prostě stojí za to navštívit a sledovat. Je prej ilustrátorka, umělkyně a hlavně tvořič & bavič. A to určitě je. Daly jsme jí totiž jako vůbec první na výběr výhru a nepřála si >k překvapení všech< třeba Instax nebo drahou žehličku, ale "jen" tyhle úžasný svíčky s naším nápisem, tak jí moc děkujeme a posíláme a doufáme, že je nějak pěkně nafotí a objeví se na jejím dokonale sladěném profilu na Instagramu @m. milenka:*

 

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.49.45.png

 

8. Revoluční kulma na lokny značky Rowenta - kreativně zabalený a odfocený dárečky na Instagram zaručily výhru pro @ivcutkova, která má tak krásné a dlouhé vlasy, že bude mít z této revoluční kulmy, která prameny sama navlní, určitě velkou radost. Minimálně takovou, jakou museli mít obdarovaní jejíma ručně pomalovanýma dárkama! Velká paráda!

 

 

9. Kurz KRASOPSANÍ od naší oblíbené KRASOPISKY - vyhrává Gabriela Tremlová neboli @gabivkuchyni, která má prej na Vánocích nejradějí "když se kolem všichni smějí" a tak vyrobila tyhle zdravé palačinky ze směsi BLENDEA, která obsahuje prémiové zelené superpotraviny jako mladá pšenice, zelený ječměn, chlorella nebo spirulina. No to by nás zajímalo, jak nakonec stromeček chutnal. Přejeme každopádně dobrou chuť Gabi do kuchyně a těšíme se, jak si užije kurz u Krasopisky.

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.52.11.png

 

10.  BOX FOR QUEEN - krabička plná překvapení poputuje do Řitky kousek od Prahy pro Anetu Chesway, která má dokonce personalizované ozdoby na stromeček a prý věří na víly :) To je nám moc sympatický, tak snad udělá Box for queen radost nejen jí, ale i jejímu prckovi Teodorovi a těmto třem zvědavým bullterierům.

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.51.59.png
Snímek obrazovky 2018-01-04 v 20.51.21.png

 

11. parfém s vůní růže IZIA od SISLEY darujeme foodblogerce Romaně (@naskokvkuchyni), která k fotkám přidávala nejen hashtag #BlogesVanoce, ale i recepty na různé cukroví. Třeba na slepované, perníčky, vosí hnízda apod. Mňam!

 

 

12. Osobní - online trenér s jídelníčkem na míru FITJOY.CZ získává @denisa.koranova z Litvínova, která si jako správná lifestylová bloggerka dala předsevzetí a tento online trenér jí s tím určitě rád pomůže. Tak šťastný Nový rok!

 

13. A TO NEJLEPŠÍ NA KONEC!  Napařovací žehlička Tefal od HOME&COOK- tak tahle slečna zo Slovenska by měla vyhrát hned tři výhry, protože měla 3 naprosto skvělý fotky - no posuďte sami! Perníčky dokonce v hlasování získali 93% (proto jsou taky na úvodní stránce) a druhá a třetí fotka mají neopakovatelnou originální vánoční atmošku! Věříme, že jí skvělá napařovací žehlička na oblečení udělá velkou radost a snad se někdy potkáme osobně a poblahopřejeme. Dobrá práce Janka Feťková!

Velký dík všem, kdo se zúčastnili a přejeme vám ještě dodatečně hodně štěstí (nejen v našich soutěžích:) do Nového roku 2018 a poprosíme všechny zmíněné výherkyně, aby se nám ozvaly na blogesrobes@email.cz kvůli předání výher!

 

Brzy pro vás zase něco vymyslíme, nebojte :)

 

Pusu

Vaše Blogesky

 

Cesta po severu za sedm dní! (Bergen-Oslo-Malmö-Kodaň)

Cesta po severu za sedm dní! (Bergen-Oslo-Malmö-Kodaň)

NEJ FILMOVÉ - ROMANTICKÉ SCÉNY! 💕

NEJ FILMOVÉ - ROMANTICKÉ SCÉNY! 💕