Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

JET NA OTOČKU NA 5 DNÍ DO LA? PROČ NE!

JET NA OTOČKU NA 5 DNÍ DO LA? PROČ NE!

Během válení se na pláži v Portugalsku, který akorát nabíralo konce mi pípla smska: "Čus, nechceš letět 14. 9. s Nike na basketbalový event do LA?" Třikrát jsem naprázdno zamrkala, těžce polkla a odepsala jestli si náhodou nedělá prdel. Tyhle výlety jsou totiž vždycky ve stylu #dreamcometrue, takže odpověď byla jasná.

Předem mi nebylo řečeno aboslutně nic co by se mělo dít. Nike s tím dělá tajnosti kvůli konkurenci, i tak mi ale bylo jasný, že tenhle výlet bude ideálním zakončením už tak skvěle rozjetýho léta. Letěli jsme v podstatě ve stejný sestavě jako loni do Dubaje na Sole DXB, jen se v tomto případě jednalo o mnohem větší akci a do LA byli pozvaní blogeři a média z celého světa.

A jak vše tedy nakonec probíhalo?

Po příletu jsme měli naštěstí den a půl na aklimatizaci. První noc jsem usla už v osm večer a ve 4 ráno už přemýšlela čím se zabavím. Nejpohodlnější king size bed s výhledem na Downtown v jednom z nejhečích hotelů v LA, nedokoukaná 3. série Farga a obří vana mě do 7 do rána dokázalo příjemně zabavit. V 7:30 začínal kruhový trénink v legendárním fitku GOLD’s Gym, kam chodil Arnold Schwarzeneger. Nedoufala jsem, že bych ho tam potkala. Spíš jsem se těšila, že se pořádně zapotím a konečně zase začnu pořádnně makat.

I po gymu mi zbývalo celkem dost času. Program na dopoledne byl v podstatě na nás, tak jsme se šli projít do okolní Downtown čtvrti. Která nabízela Tokyo district, Ard district nebo Fashion district. Ve finále mě tahle část LA úplně něnadchla. Pár mrakodrapů, luxusních ulic s protikladem žebrajících lidí, kteří bydleli ve stanu v ulici za rohem. Ale i tak jsme našli pár super spotů na focení. (fotky by: AdamkoWasHere, & Olympus Pen)

 

Během odpoledne už začal krystalizovat připravený program. Dole v hotelu u venkovního bazénu proběhl krátký meet & greet, kde se sešla ultra stylová a v vyladěná skupina novinářů a blogerů. Všichni na sobě měli nejposlednější modely Nike sneakers. Nechyběli ani lidi z Highsnobiety nebo Hypebeast. Dali jsme si menší refreshments a vyrazili autobusem pod kopce Beverly Hills do Sony Pictures studios.

 

Jedno ze studií bylo připraveno na velkolepou prezentaci #nikeconnect, kde jsme se všichni schromáždili a po vstupu do hlavní haly nás pohltila tma a napětí z chystaného programu. 

Najednou se na obřích pohyblivých obrazovkách, které rotovaly kolem dokola, spustilo video mapující historii a vliv basketballu od cca 90. let a po dnešní dobu s top hudbou a zvukem, ze kterýho mi spadla brada a cítila jsem i menší husí kůži. 

Celá tahle show pokračovala odtajněním kompletních sportovních outfitů navrhnuté pro jednotlivé kluby hrající nejvyšší basketballovou soutěž. Značka Nike je totiž od letošní sezóny hlavním partnerem NBA. A není to náhodou. Nike je spojen s basketbalovou érou už od jeho nejslavnějšího období, kdy palubovce začali vládnout jména jako je Michael Jordan nebo Scottie Pippen.

A momentálně jim vládne třeba Kevin Durant, 3. nejlepší hráč soutěže, který si to s bojovým výrazem v rytmu dunivého hip hopu napochodoval přímo na pódium, společně s jedním z mála bělochů Blakem Griffinem a ostatními klíčovými hráči. Každný z nich měl na sobě navržený dres s nášivkou, díky které se můžete připojit k aplikaci a sledovat tak videa ze zákulisí, rozhovory nebo aktuální výsledky soutěže. Stačí si jeden z těchto dresů koupit. (do 3 dnů po objednání ho máte doma.) Je to vychytávka pro opravdové milovníky basketballu, která je samořejmě i v češtině. Více info o aplikace ZDE! 

Na chvíli se opět zhaslo a z druhý strany si to přitáhl samotný Travis Scott aka Flame, který to celý zabil svou energickou show. Wow!

Druhý den byl už trochu poklidnější. Vstávačka na 10 s luxusní snídaní byla každodenním nejelpším začátkem dne. Následně jsme autobusem odjeli na přezentaci nových Air Force 1 kousek od Melorose Avenue. Kde na nás kromě novinek čekala výstava všech ikonických modelů AF1. Pamatujete si třeba AF1 x Riccardo Tisci nebo x Supreme. V těhle teniskách totiž začala celá basketbalová éra. Jako překvapení na nás čekaly klasický Low v bílý barvě s custom made napisem Force nebo LA, který nám v rámci tohoto výletu nechali na památku vypálit. 

Fotky najdete i v galerii redakce Banger.cz, která se mnou byla u toho.

 

Díky za přečtení. Kiss, Kris*

GALERIE FOTEK Z NEDĚLNÍHO BLOGES ART MARKETU.

GALERIE FOTEK Z NEDĚLNÍHO BLOGES ART MARKETU.

BLOGES ART CONTEST!

BLOGES ART CONTEST!