Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES ART CONTEST!

BLOGES ART CONTEST!

Tak se nám to krátí a již zítra vypukne jeden z největších marketů, které jsem dělaly. No přiznáme se, jsme maličko nervózní a doufáme, že vše klapne, tak jak má a vás dorazí co nejvíc. Moc se těšíme!!!

Ještě než to vypukne, tak pro vás máme dvě soutěže. jedna je o vstupy na VIP shopping, který bude od 13.00, tedy vás na nákupy pustíme o hodinku dříve než ostatní a druhá soutěž bude o foťáček od INSTAXU.

VIP SHOPPING

21942423_10214132141115036_1151529015_n.jpg

O nákupy na marketu o hoďku dřív je velký zájem. V první řadě můžete jako úplně první omrknout všechny věci a koupit ty nejlepší kousky a máte na nakupování i větší klídek, můžete si udělat selfíčko se svojí oblíbenou blogerkou a jako první obsadit i beauty zoonu.:)

Co pro to máte udělat?

Sdílejte na svém Instagramu nebo ve stories jeden z těchto vizuálu.

Označte tam @bloges_robes a @bloges_market a připiště na co se na marketu nejvíc těšíte.

My vybereme nakonec 20 z vás, kterým v neděli přijde zpráva, že můžou dorazit. U vstupu pak řeknete jen své jméno.

SOUTĚŽ S INSTAXEM

large.jpg

Přímo na marketu na vás čeká Instax ZOONA, kdes si budete moci osahat a ozkoušet různé foťáčky od Instaxu a samozřejmě se i vyfotit. Jako bonus jsme pro vás s Instaxem domluvily soutěž. Každý z vás, který přidá z marketu fotku na Instagram a označí jí hastagy #instaxcz a #blogesartmarket může vyhrát. Tu nejlepší fotku odměníme jedním foťáčkem. 

 

Těšíme se na vás i vaše fotky

BLOGESKY

JET NA OTOČKU NA 5 DNÍ DO LA? PROČ NE!

JET NA OTOČKU NA 5 DNÍ DO LA? PROČ NE!

KOMFORTNÍ DOPRAVA NA BLOGES MARKET? ZAŘÍZENO!

KOMFORTNÍ DOPRAVA NA BLOGES MARKET? ZAŘÍZENO!