Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES ART MARKET JIŽ TUTO NEDĚLI!

BLOGES ART MARKET JIŽ TUTO NEDĚLI!

v829MJxtXr-lsr5X8xxFVCBHtnJlFa6fSFaaLigG7f6syI9Y2BZFJA3gF6qZ7KO2FPgvwvI.png

Už těch marketů máme za sebou několik za těch skoro 5 let, ale tenhle bude ze všech zatím úplně největší. Art & Food Zoona v Pražské Troji nabízí svou rozlohou opravdu unikátní prostor, kam jsme pozvali celkem 15 nejlepších blogerek a máme pro vás spoustu překvapení, včetně nabitého doprovodného programu, BEAUTY ZOONY atd.. 

 

A holky, vemte s sebou tentokrát i svého přítele. Nově bude na Bloges ART Marketu k dostání i pánské oblečení. Pokud znáte kadeřníka Michala Zapoměla - nejstylovějšího kadeřníka v Praze s velmi vytříbeným vkusem a milovníka kvalitních materiálů, bude v tomto případě rozhodně o co stát. Za pásnkou sekci zde bude také Laco Hudeč Šubrt - muzikálový zpěvák, který se nebojí barev nebo Pavel Kortán - profesionální make-up artista, který miluje luxusní značky.  Oslovily jsme také modelku Kristýnu Schickovou, která žije převážně v L.A. nebo mladou herečku Denisu Pfauserovou. 

CO SE BUDE BĚHEM CELÉHO ODPOLEDNĚ DÍT? 

Vše vypukne ve 13 hodin VIP shoppingem, který otevře skvělá DJka Eva Porating.

A ve 14:00 otevřeme brány pro všechny módní nadšence. Každý návštěvínk dostane welcome drink od Strongbow. Celým eventem vás provede naše Nikol Moravcová, takže bude o zábavu postaráno.

V 15h vám květinářství Provoní prozradí, jak se vážou ty nejkrásnější kytice.

V 16 hodin se můžete těšit rozhovor s Koloběžkami na cestách. 

V 17:00 proběhne  fashion talk Štroodl a v 18:00 Nikol vyzpovídá manželé z Kitchen Story, kteří nedávno vydali svou první knihu receptů.

Celý den uzavřeme koncertem živé kapely FEDERACE. Tak zůstaňte až do konce. Art&Food Zoona má v nabídce totiž i skvělé jídlo z celého světa. Třeba jarní závitky, skvělý burgery, sandwiche nebo pravé slovenské halušky. 

DÁLE SE MŮŽETE TĚŠIT ...

... taky na naše skvělé obchodníky. Pečlivě jsme pro vás vybraly jen to nejlepší! Na marketu najdete třeba naše stálice jako je MDMA Fashion a obchůdek Korunní 41, kteří pro vás připravili i workshopy. Dále budete moci nakoupit podprsenky od Míši Ducké, čelenky Carbickova bijoux, květiny od PROVONÍ, dřevěné kabelky pl.designbag. Překvapení pro vás bude mít i značka FurtPlnej, máte se na co těšit.

Dále u nás najdete  designové věci od holek ze Zahrady Most nebo od visim.original, Gure a eco sáčky na nákupy od Frusack. Jako bonus pro vás bude připravený stánek blogu Kitchen Story u kterých si budete moci exklusivně koupit jejich novou knihu a ochutnat budete moci novinky od Mladý kokos a nový zdravý energy drink Noble.

Celý market bude krásně vyzdobený od Barči, která nám minule dělala dreamy. Najdete ji na Instagramu jako @dreamyodbary.

 

BEAUTY ZOONA

Zde jsme se tentokrát opravdu rozjely. Nalíčí vás šikovné slečny od Oriflame, učeše vás (jako vždy skvělá) Lucka z Toni&Guy Products a o konzultaci pleti se postará naše oblíbená Bioderma.

Všichni pro vás budou mít připravené dárečky, takže přijďte co nejdříve, ať na vás zbyde!

Pokud nebudete mít moc času, tak si nechte udělat jen express líčení rtů - GLITTERS LIPS od PINZARI Brow & beauty lab. Holky budou dělat artové rty se třpytkama, NA TO SE FAKT MOC TĚŠÍME!

Jestli budete mít naopak času na rozdávání, tak si můžete nechat udělat SHELLAC jen za 400,- u Brenda Nails a masáž od salonu D'Estetique

DOPRAVA

21849140_10155681384363890_244949247_n.jpg

Máme pro vás připravený shuttle, o který se postárá Kia. Budete si moc prohlídnou vnitřek auta a na vlastní kůži auto při jízdě na market osahat:) Více informací vám dáme na naší události pár dní před marketem.

Přímo na marketu pak uvidíte nejnovější model Kia STONIC, který jsme s holkama launchedovaly v Amsteru a nedávno na Náplavce.

 

Taky můžete dojet luxusním Modrým Andělem. Pro prvních 100 z vás máme slevu 200 kč na jednu jízdu, takže to využijte co nerychleji!!! Stačí si stáhnout aplikaci a zadat slevový kód "bloges market".

21912827_10155681384333890_20487830_n.jpg

INSTAX ZOONA

O vaše vzpomínky se postará naše Instax ZOOna, kde si vyzkoušíte různé modely od Instaxu. Fotky, které vyfotíte si pak rovnou odnesete. Navíc jsme pro vás s Instaxem vymysleli soutěž o jeden foťáček. Stačí se na marketu fotit na Instagram a přidat hastag #blogesartmarket a #instaxcz

21903864_10155681384283890_300492060_n.jpg

Pokud si na market jdete obměnit svůj šatník, tak s sebou vezměte i své onošené kousky, které už nechcete a my je společně předáme Verče Kašákové, která věci pošle dál dětem do dětských domovů!!! Takže uděláme radost dál.

TĚŠÍME SE NA VÁS,

VAŠE BLOGESKY

KOMFORTNÍ DOPRAVA NA BLOGES MARKET? ZAŘÍZENO!

KOMFORTNÍ DOPRAVA NA BLOGES MARKET? ZAŘÍZENO!

#NIKOLNATRIPU BERLIN - ALGARVE - SEVILLE

#NIKOLNATRIPU BERLIN - ALGARVE - SEVILLE