Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ZAPIŠTE SI TENTO TÝDEN DO DIÁŘE:

ZAPIŠTE SI TENTO TÝDEN DO DIÁŘE:

Fashionweekový shon je za námi, ale to neznamená, že budeme sedět doma. Naopak se Prahou šíří další zajímavé novinky, které si nechceme nechat ujít. 

 

FESTIVAL KRÁSY V MY NÁRODNÍ. 

tumblr_opf9dnNMAp1rpywblo1_500.gif


Ty výlohy na Národce nás doslova hypnotizují, abychom vlezli dovnitř a koupili si nějakou z novinek od našich oblíbených luxusních značek kdykoliv jdeme kolem. Od této středy ale naše peněženky budou mít radost, protože bude probíhat Festival Krásy od 13. 09. - 04. 10. a nabízí pro zákazníky s Tesco kartičkou 20% slevu na veškerou kosmetiku. Bez kartičky je to 15%.

A nám už samozřejmě dochází oblíbený parfém Chanel Chance, pudr Clinique a nejvoňavější koupelová kosmetika z Amsterdamu - Rituals. Všechny tyhle evergreen značky jsou k dostání právě v MY Národní a možná už je čas si dělat zásoby na vánoční dárky, jestli chcete mít v Prosinci klid. Je to divný nad tím takhle přemýšlet, ale Vánoce jsou bohužel za chvíli zase tady. :)

 

JOHN REED FITNESS OPENING. 

maxresdefault.jpg

Konečně fitko pro nás! Na Karlově náměstí se 14. 09. otervírá legendární fitko, které například hrozně frčí v Berlíně. Bude otevřeno 24/7, což našemu pracovnímu tempu a životnímu stylu celkem dost vyhovuje a už se nemůžeme dočkat, až tam s přicházejícím podzimem naběhneme. Těšíme se po létě do fitka jako nikdy a naše motivace tomu dostatečně odpovídá. 

Anyway, do zítřejšího dne do 16:00 si máte možnost zakoupit zvýhodněné členství za pouhých 350,- Kč, což je až neskutečně nízká cena. Gold členství je za 500,-

JOHN REED fitness si pro všechny zájemce připravilo zajímavý opening program, který najdete v události  <3 Sledujte naše instastories, my už jdeme na otvíračku zítra, abychom vás stihly trochu navnadit. 

 

VERNISÁŽ V THE CHEMISTRY GALLERY. 

21432890_10155430946010781_8560196978093943436_n.jpg

Po cca 4 letech se bývalá budova Elektrických závodů, která sloužila zajímavé umělecké sféře, bude zavírat, rekonstuuovat a dostane se do rukou novému soukromému majiteli.

Smutná zpráva pro nás pro všechny, co rádi trávili volné večery na vernisážích s uvolněnou atmosférou v The Chemistry Gallery, ve Forbidden spotu, v klubu Neone, na kurzech kreslení Draw Planet nebo chodili k Duhovce na kérku a obdivovat sneakers do Footshopu. Tahle éra je nenávratně pryč. 

Zajděte se alespoň podívat na předposlední a celkem pobuřující a výstřední výstavu od Jana Urlycha - Jeskyně. Více ZDE v události.

Hezký kulturní týden. 

Vaše Blogesky! :-*

#NIKOLNATRIPU BERLIN - ALGARVE - SEVILLE

#NIKOLNATRIPU BERLIN - ALGARVE - SEVILLE

MY DIARY!

MY DIARY!