Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

10 KREATIVNÍCH NÁPADŮ NA ZÁVĚSNÉ POLIČKY / BOTNÍK

10 KREATIVNÍCH NÁPADŮ NA ZÁVĚSNÉ POLIČKY / BOTNÍK

bigstock-Do-it-Yourself-concept-28287233.jpg
Čas od času si o článek tak trochu napíšete sami. Jako třeba v případě, kdy mi do directu přistálo tolik dotazů jako už dlouho ne. Konkrétně na nový DIY (do it yourself) BOTNÍK od mýho přítele. Když jsme se totiž nastěhovali do našeho novýho 2.patrovýho loftu, tak jsme veděli, že tady bude spoustu prostoru pro jakoukoliv kreativitu. Začli jsme rozvrhovat do prostoru štěndry (protože těch hadrů fakt nemám málo:) a pak přišla řada i na boty. 
Wrap-Up-Rope-Shelves.jpg

Prošli jsme všechny možný "IKEKIKY" a náš vysněný uložný prostor na boty by podle všeho vyšel na neuvěřitelných 17.tisíc. Zaťukali jsme si na čelo a koupili 30 poliček za 49,-/kus a provrtali do nich díry (záměrně to píšu v plurálu, protože ten bordel musel někdo uklízet, že ano:) Pak jsme koupili v Hornbachu lano (20m stojí asi 150,-) a pak nějaké háky. A jak to celý naměřit, upevnit, přidělat? Tady je 

NÁVOD 

FullSizeRender-2.jpg
 Může se vám klidně stát, že to blbě změříte a zbudou vám poličky navíc :)

Může se vám klidně stát, že to blbě změříte a zbudou vám poličky navíc :)

Takže poličky z IKEA, lano a háky z Hornbachu máme. Vyšlo nás to na necelých 1500,-! A jak to dát všechno dohromady? Doporučuju si to na zemi hezky vyměřit a rozvrhnout. Výšku poliček - a podle toho si udělat na laně značku, aby se vám nestalo, že uděláte uzlíky o něco vejš nebo níž a poličky nebudou v rovině. No, nám se to samozřejmě stalo, ale podepřeli jsme si celou sadu krabicema od bot, aby se to odlehčilo a uzlíky jsme finálně doutahovali podle potřeby. 

A tak jsem začla brouzdat po netu a Pinterestu pro inspo, jak to využít a narazila jsem na samý skvělý vychytávky, tak na to mrkněte, třeba vás to navnadí. 

 

10 NEJLEPŠÍCH NÁPADŮ NA ZÁVĚSNÝ POLIČKY

No tak jsem sama zvědavá, co z těch zbylích 3 poliček ještě vymyslíme. 

IMG_5568.JPG.jpeg

Tady ještě nápad na stínidlo na světlo. Přemýšleli jsme jak originálně upevnit na zkosený strop v podkroví světlo, který bude stylový, ale zároveň funkční. Na Stossmajeráku jsme v nějakým MUSIC SHOPU koupili 10 starých gramafonových desek (třeba Dádu Patrasovou s žížalou, Vondráčkovou, Hložka, Tom & Jerry, Hurvínka..) za pouhých 10,- / kus a jednoduše to přilepili oboustrankou. Dobrý, co?

 

A na závěr ještě nápad na poličku ze skejtboardů, který taky doma moc kde skladovat. Na ty moje longboardy se naštěstí bude vejít těch věcí víc :)

Skateboard-Shelves-DIY.jpg

Tak snad jste našli, co jste hledali a příště zase stačí napsat do Directu na IG :*

 

Nikol

THE BEST OF SUMMER 2017

THE BEST OF SUMMER 2017

#OOTD BY MÍŠA

#OOTD BY MÍŠA