Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...

Ne ne ne, ještě nerolujte nedočkavě dolů a pojďme se ještě navnadit, o co jsme vlastně celý červenec soutěžily!

1. balíček těch nejlepších produktů od značky Bioderma

2. polaroidový foťák FUJI INSTAX MINI 9

3. krásné plavky SWIMSUIT dle vlastního výběru

4. šaty a sandálky na letní párty od značky Answear

5. Brýle značky Polaroid z obchodu OPTICLAB

6. mixér značky RUSSELL HOBBS

 

A protože na hashtagu #BLOGESSUMMER najdete přes neuvěřitelných 1500 fotek, tak nebylo jednoduchý vybrat jen 6 NEJ! Rozdělily jsme to proto do 6.kategorií podle výher, tak jdeme na to...

1. NEJVTIPNĚJŠÍ

No uznejte, že jsme nemohly jinak! Jedna bílá klučičí zadnice vedle druhý na nás prostě svítí  mezi všema fotkama už od půlky července a bylo jasný, že nezůstanou bez odměny. Takže musíme tématicky - sadu těch nejlepších produktů od BIODERMY získává @michaella_19, aby si taky nespálila zadek :)

 

 

2. NEJBLOGESKOVĚJŠÍ

Jako správný narcisky milujeme všechno, kde se objeví naše logo pusinky nebo nápis a o to víc, když je to třeba na druhý straně zeměkoule, takže velkej palec nahoru pro Žanetu Dvořáčkovou, která si dala tu práci a ukázala nám Blogesky na pláži. Blahopřejeme a posíláme šaty a sandálky na letní párty od značky Answear

 

3. NEJPLAMEŇÁKOVĚJŠÍ

Kdo by tohle nechtěj někdy zažít! Takže @siuska.123 na plný čáře a zaslouženě vyhrává krásné plavky SWIMSUIT, které jí budou skvěle ladit k podobným fotkám! Tak ať se pěkně nosí a těšíme se další podobné fotky!

 

4. NEJORIGINÁLNĚJŠÍ 

Snímek obrazovky 2017-08-03 v 13.42.39.png

Chtěli jsme vybrat aspoň jednu fotku, která neni typicky letní na první pohled. Neni z pláže nebo koupaliště a přesto na vás dýchne atmosféra. Tahle fotka a vlastně celý profil je podle nás prostě skvělý! Osvěží už jenom pohled na ledové moře a blankytně modré nebe, takže doktorka @m.klarka od nás dostane mixér značky RUSSELL HOBBS, aby si mohla doma dělat (nejen ledový) smoothička :)

 

 

5. NEJSPORTOVNĚJŠÍ

V týhle kategorii byla vítězka jasná. Fotky Katky Kozákový zdobil hashtag #BLOGESSUMMER po celou dobu soutěže, takže jí právem věnujeme stylové brýle značky Polaroid z obchodu OPTIC LAB, které jí perfektně padnou do jejího životního stylu! Má ráda cestování, boardsporty a celý její profil stojí za shlédnutí. Doporučujem sledovat!

 

6. PROSTĚ NEJLEPŠÍ

A jsme ve finále! Bezkonkurenčně nejletnější fotky postovala celý červenec tady slečna Lady Danii a poctivě taggovala. Vyhrála hlavně s touhle fotkou bílo-zlatýho jednorožce, protože vyfotit se na něm umí asi v bazénu každej, ale povodit si ho po křišťálové hladině je podle nás výbornej "mítvpičizmus" a to ceníme! Tak pokud dovolíte, rádi bychom předaly hlavní cenu - ikonický foťák FUJI INSTAX MINI 9!

 

Ještě jednou blahopřejem a děkujeme všem účastněným! Bylo to fakt těžký vybírat, ale snad aspoň oceníte, že se opravdu probíráme všema profilama a sledujeme aktivitu za celý měsíc.

Tady aspoň malá síň slávy, kteří skončily těsně pod čarou, tak snad se nám do příště podaří sehnat víc výher a odměníme vás víc...

 

Prosíme ještě výherkyně, aby nás kontaktovaly ohledně předání na emailu blogesrobes@email.cz

 

 

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.

PROČ JSOU COLOURS OF OSTRAVA NEJ FESŤÁKEM EVER?

PROČ JSOU COLOURS OF OSTRAVA NEJ FESŤÁKEM EVER?