Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BACK TO THE DESERT - BURNING MAN FLASHBACK

BACK TO THE DESERT - BURNING MAN FLASHBACK

Dneska začal v Nevadě další BURNING MAN. A možná se ptáte, proč nejedu... Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla letos tuhle parádu vynechat. Nejen proto, že nejede moje dobrá kamarádka - fotografka Natálie, se kterou jsem tam byla vůbec poprvé v roce 2015, a která od tý doby žije a fotí v L.A, ale rozhodli jsme se s přítelem vyrazit až příští rok...  na HONEYMOON!

12096047_10152685411932168_2166009053332047564_n-740x315.jpg

Projížděla jsem takhle fotky v počítači z minulých ročníků a úplně mě vrátily zpátky do Black Rock City, na nejlepší místo na planetě zemi. Tam, kde týden nepotřebujete peníze, internet ani auto. Lidi se na vás usmívaj, maj na sobě ulítlej kostým a každej se vzájemně obdarovává. Je to zároveň největší outdoorová galerie na světě a myslím, že fotky už budou mluvit sami za sebe...

 

PHOTO & EDIT BY NATÁLIE BENEŠOVÁ

 

PHOTO & EDIT BY MAREK MUSIL

 

 

Našla jsem v iPhonu z loňska...

Věřim, že vás možná fotky nalákaj a možná se potkáme příští rok. Nezapomeňte ale, že lístky se kupujou už v únoru a že to neni vždycky jenom zábava přežívat v poušti ve stanu nebo na kole, kde jsou neustále písečný bouře a v noci je strašná zima. Na tohle téma už jsem toho na našem blogu napsala hodně, ale stejně je to nejčastější téma, na který se mě osobně ptáte (hlavně kluci;). Je toho totiž fakt hodně, co říct a ráda bych pár věcí uvedla na pravou míru..

Setkávám se občas s názorama, že si lidi pletou Burning Man s Coachellou (což je čistě hudební "festival" pro konzumní pubescetní amíky) Oproti tomu BM má sice několik desítek stagí, kde hrajou takový DJský esa jako třeba Skrillex nebo Carl Cox, na kterých jsem byla (navíc čistě náhodou) osobně, ale jde víc o ten přesah v podobě rovnoprávnosti lidí, kde jsou si všichni rovni, nikdo neleze do backstage, ani neexistuje žádný VIPko nebo oddělený zóny. Je to místo, kde uslyšíte všechny hudební žánry, ale můžete se účastnit i zajímavých workhopů, meditací, rozhovorů s úspěšnýma lidma (např. zakladatel MTV), zpívat gospely nebo se projet zajímavých alegorickým vozem apod. 

Další velmi častý dotaz padá ohledně drog. Setkala jsem se s omezeným názorem, že se na Burningmanu strašně fetuje. Tohle může opravdu tvrdit jen někdo, kdo tam nikdy nebyl. Přirovnala bych to asi takto. Není to (co se týka drog) o nic horší než na běžná párty v centru Prahy. Je to prostě na vás, jaký si to tam uděláte a za jakým účelem se tam vydáte. Tohle místo je totiž samo o sobě droga a je natolik "wierdo", že si to nemusíte už ničím umocňovat.  

 

Loni jsem byla svědkem v přímém přenosu hned několika svateb. Bláznivě zamilovaný lidi, co se na BM potkali a rozhodli se svůj sňatek spečetit právě na tomto místě absolutního klidu, štěstí a míru. Mrkněte na tyhle fotky.

Víc už se raději rozepisovat nebudu nebo mi ještě začne bejt líto, že tam nejsem... Jo a abych nezapomněla, všechny kostýmy mám z www.pujcovnakostymu.cz 

 

N.

#OOTD BY MÍŠA

#OOTD BY MÍŠA

NA CO ZAJÍT DO KINA?

NA CO ZAJÍT DO KINA?