Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NA CO ZAJÍT DO KINA?

NA CO ZAJÍT DO KINA?

Druhá půlka léta - vzhledem k počasí - moc nepřeje letňákům a proto jsme vsadily na jistotu a zašli do klimatizovanýho multiplexu na pár dobrejch "bijáků"...

 

CO DOPORUČUJEM?

BABY DRIVER

Baby-Driver-Poster.jpg

Skvělej film pro každýho bez rozdílu věku i pohlaví. Akčňák, komedie, thriler, romantika i drama. Každej si ve filmu najde to svoje, takže na to můžete jít s partnerem, kámoškou nebo klidně s rodičema. Nečekejte, ale žádnej velkej hlubokej ART. Je to taková příjemná oddychovka, která vás nenechá oddychnout. Kdo ještě neviděl, tak koukejte napravit!

 

ČIARA

Film, kterej letos doslova ovládl festival Karlovy Vary! Snad každý, kdo film viděl nám ho doporučoval. Film skvěle prolíná hranice lidských možností. Je nejen o pašovaní a honbě za penězma a mocí, ale i o lásce k rodině, obětavosti, a dalších lidských hodnotách. Dojme vás a budete nad tím ještě dlouho přemýšlet, takže na něj nechoďte v pátek ani sobotu večer, ale udělejte si čas o tom všem přemýšlět. 

 

 

OKLAMANÝ

image001-660x315.jpg

Film s mnoha nominacema na Oskara. Dusno až k zalknutí. Tak lze nejlépe charakterizovat atmosféru v izolované dívčí internátní škole, kde se znenadání objeví muž. Jediný široko daleko. Za zdmi izolované dívčí školy zuří americká občanská válka, ale její studentky a učitelky probíhající konflikt neberou na vědomí. Dokud nezaklepe na jejich dveře. Těžce zraněného nepřátelského důstojníka Johna McBurneyho (Colin Farrell) se ujmou v aktu křesťanského milosrdenství, aby ho, hned jak se trochu postaví na nohy, vydaly „svým" vojákům jako válečného zajatce. Jak se s tím popere jako vždy excelentní Nicole Kidman zjistíte až v kině. Velmi dobrej snímek!

 

BLOGES TIP! 

Dnesla večer nás FALCON pozval na premiéru velmi diskutovaného filmu DARK TOWER - TAJEMNÁ VEŽ, který nemá zrovna nejlepší hodnocení na ČSFD ale na světové IMDB má 6/10, takže jsme hodně zvědavý. Ale když už nás nezaujme filmové zpracování Stephana Kinga, tak budem určitě vděčný aspoň za pokoukáníčko na Mattew McConaugheyho.

darktowerposter2.jpg

 

O čem je vlastně film?
Existují i jiné světy než tyto. Temná věž Stephena Kinga, ambiciozní a rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů, se konečně dostává na filmová plátna. Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.

A tady ukázka (pusťe si zvuk) :

 

A kdyby jste přeci jen chtěli zajít do letníhoi kina, tak určitě zkuste BIO OKO, který celý lét promítá super nejnovější filmy na Výstavišti se sluchátkama aka SILENT DISCO :)

 

Tak pěkný pokoukáníčko.

Vaše Blogesky

 

 

 

BACK TO THE DESERT - BURNING MAN FLASHBACK

BACK TO THE DESERT - BURNING MAN FLASHBACK

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.