Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.

ma5QzcLnPspG0W5ZMX-6cdKDkO8Lg3id2ovsSvhn2z_Z7Ykkmyrugs49EEfayRzT11UoX8E.jpg

V dnešním postu bych vám ráda prozradila, kam se chodím zkrášlovat. Mám pro vás hned několik tipů -  kam si zajít na obočí, vlasy nebo nehty. K tomu všemu prozradím, čím a jak si točím vlasy (často se mě ptáte na Instagramu) a taky vám dám pár tipů na své oblíbené beauty produkty. Tak jdeme na to...

MOJE VLASY

21074384_10155600137683890_220847830_n.jpg
 • Na vlasy už delší dobu chodí do salónu Vlasy od Petry. Tento salón jsem objevila náhodou přes kamarádku, která mě tam pozvala na super kůru při které vám do vlasů zažehlí olej a dodají tak vašim vlasům potřebné vitamíny, pružnost a lesk, fakt super takhle po létě. Navíc se u Petry specializují na blondýnky a pokud chcete mít svoji blond pěknou nebo se chcete nechat odbarvit, tak doporučuji tento salón.
 • Já se někdy v září chystám na menší změnu, protože barvu v koncích už jsme pomalu celou zastřihly a barvu už mám víceméně jen od sluníčka.
 • Často mi chodí otázky na to, jak si dělám vlny. Není to vůbec nic složitého a musím přiznat, že mi to zabere často méně času než když mi dělají vlny na focení. V první řadě potřebujete dobrou kulmu. Já si teď oblibila kulmu Remington Shine Therapy, která má v sobě marocký olej a vaše vlny tak krásně rozzáří.
 • Pokud chcete docílit spíše lehkých plážových vln, tak jak je nosím já, tak potřebujete spíše užší kulmu. Pote vlasy pořádně rozčešte a použijte vámi oblíbené tužidlo. Co se týče připravků, já používám jen olej a trochu laku na konci stylingu. Vlasy mám pevné a vlny mi drží. Pokud však máte vlasy jemné, doporučuji použít i  tužidlo před vlněním.
 • Když jsou vlasy rozčesané tak si je rozdělím na střední prameny tak, aby se mi na kulmu obtočil bez problémů celý pramen. Nechám na kulmě až do té doby, než cítím, že je celý pramen prohřátý a tak pokračuji až do konce. Pokud jde o směr točení, tak spíše vlasy podtáčím. Nedávno mi však bylo řečeno, že by se směr točení měl u pramenů střídat, aby jste docílily většího objemu.

MOJE NEHTY

z3u5A2BovCwkvVvOswEwpyzZGiEn8VVQdHBZtgFdQliAWm037fCU1MD3innMg5YF6Q-ikdc.jpg
 • Kam na dobrou mani a pedi? Za mě doporučuji krásný salón Laboratory, kde si můžete dopřát kosmetiku, mani, pedi a dokonce zajít i na vlasy. Já si tam užívám pravidelně úpravu nehtů. Krásné prostředí v centru Prahy, skvělý personál i služby najdete právě v tomto salónu.

NAŠE OBOČÍ

PrnXNZvdZUsYlOcuOPUi2boraHeT0SJz-3_3dt3bnW6el94Sc4KGGjaleK9CMYQ7f72Qx2k.jpg
 • A pokračujeme vesele dál. Minulý týden mě Niky vzala s sebou na obočí do Pinzari Brow Baru, kde jsme si nechaly společně upravit obočí nitkovou metodou a poté i nabarvit. Nevěřila jsem, jak moc můžu být s úpravou obočí spokojená a navíc kolik mi to ušetří každé ráno času.
 • Nemusíte se o něj minimálně tři týdny skoro vůbec starat a stále vypadá dobře, takže tohle je opravdu MUST HAVE! A cena? 400 kč
 • TIP!!! Nitkování je orientální, velice stará metoda, která není úplně jednoduchá, takže pokud na ni nevyrazíte do námi ozkoušeného salónu, nejprve si zjistěte, že daná kosmetička tuto metodu opravdu ovládá.

OBLÍBENÉ PRODUKTY

 • A nakonec vám prozradím co poslední dobou používám nejčastěji. Ráno i večer začínám modrou hydratační řadou od Biodermy. Mám ráda jejich micelární vodu a pravidelně používám hydratační masku Hydrabio. Mám pleť v létě dost suchou a tato maska mi ji krásně vyživí, hydratuje a mám ji po ní hebkou a pružnou. Další produkt z této řády na který nedám dopustit je Hydrabio Perfecteur SPF30, který opět hydratuje a navíc i rozjasňuje.
 • Dneska na svém Instagramu @michaelastoudkova dokonce vyhlásím soutěž o tři balíčky této řady, takže kdo chce vyzkoušet, tak večer sledujte můj feed.

Další značkou, kterou najdete v mé koupelně je česká značka Essente. Už jsem měla možnost vyzkoušet od ní několik produktů a byla jsem velmi spokojená. Nedám dopustit na jejich ESSENTÉ Tónovací denní krém "Gold", který vám krásně sjednotí pleť a je to jeden z mých nejoblíbenějších BB krému. Dále bych od této značky doporučila nový ESSENTÉ Sprchový micelární olej a pokud máte problém se začervenáním, tak určitě zkuste ESSENTÉ Krém redukující začervenání.

20987738_10155600558393890_1483450294_n.jpg
 • Značka Talika má také spoustu produktů, který fakt stojí za řeč. Já si vybrala masku na oči Eye Therapy. V poslední době se budím s nateklýma očima a tahle maska mě vždycky zachrání před otoky i černými kruhy pod očima. 
18947000_10155341915403890_965018669_o.jpg

A nakonec trochu dekorativní kosmetiky. Procházela jsem svoji kosmetickou taštičku a upřímně toho teď v létě nepoužívám. Základ je pro mě hezky sjednotit a zakrýt nedostatky pleti v čemž mi pomáhá ESSENTÉ Tónovací denní krém "Gold", jak už jsem psala výše a pak už se soustředím jen na projasnění pleti. Tady doporučuji tuhle řadu od Guerlainu. Mám všechny tyto produkty a musím říct, že se skvěle kombinují. Rozjasňující kuličky i bronzer používám skoro každý den.

Tak a to je ode mě všechno.

Krásný týden přeji,

M.

NA CO ZAJÍT DO KINA?

NA CO ZAJÍT DO KINA?

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA