Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PROČ JSOU COLOURS OF OSTRAVA NEJ FESŤÁKEM EVER?

PROČ JSOU COLOURS OF OSTRAVA NEJ FESŤÁKEM EVER?

Jen na začátku chceme říct, že jsme rády, že jsme červenec přežily ve zdraví. Smršť akcí, která se v minulém měsíci udála, nám připomněla, jak moc divoký léto umí být. A čtyři divoké dny strávené na jednom z nejlepších festivalů v Evropě - Colours of Ostrava byl opravdu high light první poloviny prázdnin! Sjela se tam snad celá Praha a my už ve vlaku tušily, že tohle bude zase výlet s velkým V!

 

Hudebně je to rok od roku lepší a line up na každý den vypadal asi tak, že jsme byli všichni rádi, že to stíháme celý oběhnout! Co bychom určitě vypíchly jako nejlepší performance byl rozhodně Jamiroquai s jeho početnou kapelou. Strhla se v ten den obří bouřka a slejvák, že se celý Vítkovice proměnily v bahení koupel, ale i tak nás jeho hudba dostala během chvíle na tu správnou vlnu. 

Michael Kiwanuka, soulový a hodně talentovaný hudebník, který je ve stejném věku jako jsme my, ale skládá hudbu jako by si zažil ty nejlepší chvíle soulu od počátku 60. let nád donutil zavřít na 45 minut oči a nechat se unášet jeho podmanivou a hodně procítěnou hudbou! Jedním slovem wow. Po tomhle koncertě jsme si musely jít dát panáka. 

 

Dalším výletem do vesmíru bylo vystoupení Berlínské trojice Moderat, která svou kvalitní elektronickou hudbou vyprodává koncerty během pěti minut! Znáte ten pocit, kdy posloucháte hudbu a běhá vám mráz po zádech? Pusťte si tohle video, který je dokonalý. A nahlas, prosím.

 

No a nakonec - to co předvedli poslední večer JUSTICE na hlavní stagi bylo M O C! Jejich stage design byl skvěle propracovanej - našly jsme dokonce video na yt přímo z Colours, tak si ho pusťte ZDE, ať víte, o čem mluvíme! 

Někdy ve druhý třetině koncertu dohráli track a zmražení v jedný pozici nás nechali tleskat skoro deset minut do úplnýho ticha a pak spustili jejich nejvíc nadupanej song - "We are your friends". Měli byste vidět, co se dělo potom! Málem jsme si vykákali duši. Kdo byl, tak potvrdí!

 

A CO DÁL?

Bavil nás i doprovodný program, který jsme si dávaly hned po poledni na probuzení. Nejvíce času jsme trávily v Kreativní Aréně od Bati, kde jsme popustily uzdu naší fantazii  vytvořily si festivalový tenisky s bambulkama nebo šíleně pomalovaly triko. Tyhle oddychový chvíle před bouří nás příjemně vyrelaxovaly a těšíme se, co si pro nás Baťa připraví příští rok! <3

 

Co rozhodně stojí za zmínku je Velký a Malý svět techniky, kde najdete unikátní výstavy mapující starou ocelárnu nebo novodobá témata, jako je svět vědy a výstava o Indonésii! My jsme měly tu čest a absolvovaly jsme komentovanou prohlídku celého areálu s projektovým ředitelem (Karol taťka). A to, jak dal za posledních 5 let tuhle oblast dohrmady, co se kultury týče, chce standing ovation.

Doporučujeme si sem udělat výlet i mimo festival. Budete čumět!

F E S T I V A L O V Á  M Ó D A.

Tu jsme teda rozhodně nepodcenily a kromě zdobení tenisek jsme vzaly útokem naše nejoblíbenější stánky! 

CARBIČKOVÁ BIJOUX ovládla celý Coloursy svými péřovými čelenkami, kdy za nás byl největším hitem sponka do vlasů, která skvěle slušela Míše. Kdykoliv jsme šly kolem Aničky stánku, tak byla zalezlá vzadu a v tempu dodělávala vyprodané čelenky všech druhů. Kdykoliv jí postavila na stojan, byla do pěti minut pryč. Ani se nedivíme. <3

 

Další z našich milovaných doplňků jsou klobouky od Tonaku! V tom nekonečném vedru se nedaly vlasy udržet ve formě, proto je tenhle doplněk po dobu celého festivalu náš nejlepší kámoš! 

Na festival nás také oblíkla naše oblíbená švédská značka Lindex, která se v tu chvíli přesně trefila do našeho vkusu a vyšívané kytičky, černá barva nebo průhledné materiály nád dokonale padly do festivalové nálady a online shop Answear, od kteréhoměla míša skoro všechny outfity a od kterého můžete vyhrát věci v naší letní soutěži.

A v Instax stánku jsme si nezapomněly vyzvednout svoje nvé digitalní foťáčky. Jsou super, určitě mrkněte na INSTAX CZ A MRKNĚTE, CO MAJÍ ZA NOVINKY.

 

DÍKY, ČAU!

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...

BLOGESKY V KUCHYNI!

BLOGESKY V KUCHYNI!