Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA

Když jsem na začátku tohoto roku dostala za úkol nafotit téma FEMALE EMPOWERMENT pro Pandoru, vůbec jsem tenkrát netušila, o čem budu v létě 2017 psát. Za ten půl rok se toho ale událo v mým životě tolik, že je mi tohle téma bližší než kdy jindy...

 

Je to přesně měsíc, co jsem oslavila 30.narozeniny a každej mi tvrdil, že se v mým životě nic nezmění. Omyl. Pro mě byl datum mých kulatin silně přelomovej. Nejen žádost o ruku, ale i stěhování do novýho domova v jiný části Prahy. Všechno v mém životě se najednou změnilo. Doslova ze dne na den. 

Jsem znamení rak (stejně jako můj snoubenec) a o tomhle znamení se prej tvrdí, že je romantický a se smyslem pro domov a rodinu. To na mě nikdy moc nesedělo. Jako ne, že bych byla nějaká přehnaná ambiciózní kariéristka, ale neuvažovala jsem nad svatbou ani dětma a pak najednou...

Ale zpátky k téma ŽENSKÁ SÍLA.

V čem vlastně spočívá, čím se vyznačuje a odkud se asi bere?

Myslím, že původ můžeme hledat v našich rodičích - matkách především. Tolik lásky vám totiž nikdo na světě nedá. Prožívá s váma vaše (ne)úspěchy, první lásky i zklamání, motivuje vás, sekýruje, vychovává. Ta moje na mě byla popravdě dost přísná a nic jsem nikdy neměla zadarmo. Sice jsem byla do 11ti let jedináček, ale přesto jsem nebyla rozmazlená, ufňukaná ani sobecká (teda aspoň myslím,). Byla jsem spíš po tátovi...

 

TAŤKOVA HOLKA

Jezdily jsme v létě s tátou sami dva pod stan nebo jsme spali v autě a někdy dokonce pod širákem. V zimě mě tahal za svítání z postele, že se jede lyžovat. Ježiš, jak já to nenáviděla! Ale teď jsem za to zpětně ráda! Oba rodiče ze mě dokázali vytáhnout vždycky to nejlepší a já jsem jim za to dneska vděčná. 

Nejen, že jsem dělala všechny možný sporty, včetně těch "klučičích" ale nebála jsem se riskovat a mít vlastní názor. Měla jsem v dětství spoustu kamarádů kluků (nejen gayů,) a díky tomu, jsem zjistila, že se dá spousta problémů řešit úplně jinak - z jiné perspektivy. Naučilo mě to víc vnímat druhou stranu a nebýt tolik subjektivní, impulzivní a vztahovačná.

 

 Udělala jsem si pilotní průkaz a splnila si sen létat na vlastním křídle nad mořskou lagunou.   TURECKO - rok 2015

Udělala jsem si pilotní průkaz a splnila si sen létat na vlastním křídle nad mořskou lagunou. 

TURECKO - rok 2015

Je spousta věcí, kterých jsem se díky tomu později v životě nebála. Třeba řídit motorku, lítat sama padákem,  potápět se se žraloky, vyzkoušet všechny různý boardsporty nebo třeba skočit bungee. Odrazilo se to možná v mojich skills v kuchyni, ale v tom podle mě vězí ta ženská síla. Porozumět Marsu, i když jsme z Venuše a zkusit se na tý Zemi vzájemně doplnit. Naučit se odpouštět a umět víc dávat než brát. Bezpodmínečně milovat a nenechat se manipulovat. Je toho spoustu, tak mi schválně napište, co znamená nebo v čem spočívá PRO VÁS ženská síla? 

 Zvíkovský most. v 18ti letech jsem spolu s Kristýnou skočila BUNGEE JUMPING a loni v létě přepádlovala z Orlíku až na Slapy.

Zvíkovský most. v 18ti letech jsem spolu s Kristýnou skočila BUNGEE JUMPING a loni v létě přepádlovala z Orlíku až na Slapy.

Když jsem vybírala styling focení na téma WOMEN ENPOWER bylo jasný, že to bude spojení dvou pólů. PIN-UP girl (první sexsymbol) a Vespu - motorku (typicky klučičí záležitost), protože to skvěle vystihuje, jak vnímám svojí  ženskou sílu.

 

Výběr šperků byl proto jasný - přívěsek ve tvaru rtěnky, lodičky, šatiček, ale na koženém UNISEX náramku. 

O CO V KAMPANI "DO" PANDORA VLASTNĚ JDE? 

Jedná se o to, aby ženy posílily své pravomoci a aby byly věrné tomu, kdo jsou a co chtějí dělat.
DO povzbuzuje ženy, aby přijaly své vášně a své sny, bez ohledu na jejich věk, aby řekly světu, jak si myslí a cítí, a co je nejdůležitější, se postavit za to, co věří.

Protože DO nejsou jen dvě písmena uprostřed jména PANDORA.

Takže pokud stále hledáte v čem spočívá ŽENSKÁ SÍLA. Odpověď podle mě můžete najít ve svym partnerovi - muži který na vás miluje to jak umíte být silná a zároveň zranitelná, protože přesně to z nás dělá ŽENY. Dokážete dělat kompromisy, ale i prosadit si svojí. Dokážet být leadery, ale i uznat chybu.         Prostě najít určitou BILANCI ve svém životě a snažit se žít v HARMONII s přírodou a okolím.

 Photo by Anna Konieva / Photoday Atelier Flannel  Make-up : Elena Pinzari / BROW & BEATY LAB  Styling : PEPE JEANS, CONVERSE, FURT PLNEJ, TEZENIS, PANDORA   

Photo by Anna Konieva / Photoday Atelier Flannel

Make-up : Elena Pinzari / BROW & BEATY LAB

Styling : PEPE JEANS, CONVERSE, FURT PLNEJ, TEZENIS, PANDORA

 

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.

Kam se chodím zkrášlovat plus moje oblíbené beauty tipy.

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.