Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.

KONEC ZNIČENÝM VLASŮM.

Cítíte se, že vaše vlasy potřebují po dovolený osvěžit?  Ta slaná voda a slunce jsou sice skvělý, ale ne na dlouho. 

Během pobytu u moře nebo i na Slapech je dobrý jim dávat výživnou injekci v podobě suchýho oleje nebo bezoplachovýho balzámů, ale už jsme se několikrát poučily, že nejlepší je svěřit se do péče odporníků, protože jen tak dosáhnete nejlepšího efektu. 

 

VYZKOUŠLA JSEM.

1. POMOC  v podobě masky Lab Remedy od Label M, která je určená hlavně pro barvené vlasy, což ty moje odbarvený z hnědý na blond rozhdoně potřebujou, je opravdový zázrak. Obsahuje vitamin E a pomáhá okamžitě vyživovat a opravovat vysušené vlasy od slunečního záření. Vlasy jsou po masce přirozeně lesklé, jemné a necuchají se. 

 

MÁTE KREPATÉ VLASY?

Vyzkoušejte Agave proceduru. Jedná se o bezpečné a přírodní vyhlazení. Eliminuje až 80% krepů a objemu a působí až 12 tydnů. Neobsahuje formaldehyd (na rozdíl od ostatních narovnávacích kůr.)

Obsahuje cukry z agáve, ktreré vlasy dostatečně hydratují a pšeničné aminokyseliny vlasy posilují a ošetřují. Díky této kůře budete mít hedvábně lesklé vlasy.

Podívejte se na celý postup ve videu od Martiny Šimáčkový.

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA

V ČEM SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...

TY NEJLEPŠÍ VÝHRY V #BLOGESSUMMER SOUTĚŽI ZÍSKÁVAJÍ...