Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

DO PANDORA - PŘÁTELSTVÍ

DO PANDORA - PŘÁTELSTVÍ

Krásné sváteční dopoledne. K dnešnímu svátku bych vám chtěla představit něco jedinečného. Značka Pandora je fenomén, mnozí z vás ji znají třeba z velkých vánočních front. Já bych vám ji ale chtěla představit trošičku jinak. Tento rok totiž přišla s jednou  z nejkrásnějších kampaní, která je zaměřená na ženy a jejich víru k sobě. Celá kampaň se jmenuje DO PANDORA a je netypická třeba tím, že se každý měsíc mění její téma. Teď jede ve znamení PŘÁTELSTVÍ a já k této příležitosti nafotila pár fotek, dva outfity a šperky, které jsem vybrala podle svého stylu. Mrkejte, snad vás inspiruji...

Top/ZARA, Jeans/ZARA, Hat/Tonak, belt/Answear, Jewellery/PANDORA

Co si vybavíte, když se řekne přátelství? Pro mě je to něco jedinečného, křehkého. Je to nespočet hezkých i těch špatných chvilek, miliony provolaných hodin a tuna smíchu. Je to něco, co vás zachrání v blbých chvílích, když jste smutní a taky něco, co vás přinutí vstát ve tři ráno, když se děje něco tomu druhému. Když to vezmu trošičku jinak, tak přátelství je i tento blog, kterej už čtyři roky drží tři holky, které se ač ONLINE snaží být vaše kámošky.:))) Mohla bych tu vypisovat do nekonečna, ale myslím, že tyto věty hovoří za vše.

Přátelství je mnohdy víc jak láska, neboť s láskou drží krok a mělo by s ní jít ruku v ruce. A hlavně, přátelství je to, když o tom druhém víte a on ví, že víte, ikdyž se nevidíte každý den.

Tyto fotky vznikly na skvělé párty, skvělých lidí minulý týden, kterou pořádal magazín TOP FASHION, tak snad z nich cítíte tu super atmosféru.

Dress,hat/Lindex, Jewellery/Pandora

Užívejte víkend, zavolejte kámošce a podnikněte společně něco skvělého. Naše partička vyráží směr Vary.

PUSU 

M.

MÁME VÍTĚZKY SOUTĚŽE #BLOGESKYNATAHU

MÁME VÍTĚZKY SOUTĚŽE #BLOGESKYNATAHU

DO VARŮ VEZEME LIMITOVANOU KOLEKCI TRIČEK!

DO VARŮ VEZEME LIMITOVANOU KOLEKCI TRIČEK!