Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

POŘIĎTE SI NOVÉ PLAVKY. VÍME, KDE MAJÍ TY NEJLEPŠÍ!

POŘIĎTE SI NOVÉ PLAVKY. VÍME, KDE MAJÍ TY NEJLEPŠÍ!

Plavková sezóna je rozjetá. Pokud jste si stále nepořídily nový plavecký oufit, tak pro vás máme pět tipů, kam pro něj zajít. Mrkejte a nakupujte, tyhle plavky máme ozkoušené.

SWIMSUIT

Tahle nová webovka je naprosto skvělá tím, že tam najdete kousky, které nebude mít jen tak někdo. Vše je jen po pár kusech a hlavně mají super originální plavky. Doporučujeme mrknout na stránky nebo si jít kousky rovnou vyzkoušet do showroomu na ANDĚLU.

Tyhle jsou naprosto skvělý, co říkáte? Plavky podle svého výběru pro vás máme i v naší letní soutěži. Stačí na INSTAGRAM nahrát svoji vyletněnou fotku, přidat hastag #BLOGESSUMMER a jedna z vás vyhraje třeba plavky a opalovací balíček od BIODERMY

Míša s Biodermou natočila i video, jak se balí na dovču, mrkněte...

Plavky, které jsou vyráběné na Bali prostě milujeme. Jsou navržené nejen pro surfařky, ale pro všechny aktivní holky. Koupíte je online a pár kousků najdete i v Korunní 41.

PUSSINY BIKINI

20068093_10155480643168890_1875173419_n.jpg

Tyhle plavky nás zaujaly svojí originalitou a barevností. Jsou úplně nové a my si každá objednala jedny na zkoušku a nemůžeme se dočkat. 

TEZENIS

Chcete plavky s melouny nebo ananasy? Tak takové seženete v Tezenis za super ceny. Jejich kolekce podporují i světové bloggerky, když se mrknete na jejich Instagram, tak tam najdete i spoustu inspirace.

CALZEDONIA

A nakonec nic nezkazíte značkou Calzedonia. Stejně jako u Tezenis je podporují blogerky z celého světa. Dokonce byly společně na Mykonosu, kde vznikly super fotky. Tyhle celkové plavky přišly i celému našemu týmu. Děkujeme moc.

P.S. Nezapomeňte na naší soutěž, můžete vyhrát i sluneční brýle značky Polaroid z našeho nejoblíbenějšího obchodu OPTICLAB!!!!!

KISS KISS

VAŠE BLOGESKY

10 + 1 NEJ B-DAY DÁRKŮ EVER!

10 + 1 NEJ B-DAY DÁRKŮ EVER!

..AND I SAID YES!

..AND I SAID YES!