Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

..AND I SAID YES!

..AND I SAID YES!

Tak na tyhle narozky teda rozhodně do smrti nezapomenu! Nejen proto, že jsem slavila takový významný kulatiny, ale i proto, že jsem byla požádaná o ruku tím nejromantičtějším způsobem. Možná se vám to zdá brzy, protože spolu chodíme teprve 4 měsíce, ale někdy se prostě nepotřebujete utvrzovat, jestli je ten druhý TEN PRAVÝ a je jedno, jestli se znáte pár dní, měsíců nebo let. No a tak jsem řekla ANO!
 

 

KVIFF

Ale pojďme pěkně postupně, abych náhodou něco nevynechala... Vraťme se zpátky do Karlových Varů, kde v pátek 7.72017 probíhala moje první oslava 30tin ve stanu FINLANDIA KOKOS BAR. Přes den jsme prodávaly oblečení na našem prvním BLOGES MARKETU mimo Prahu, večer jsem zpívala s kapelou mýho kluka a v noci slavila ve velkym stylu - rozuměj jako správná ROCK STAR! Tedy SEX, DROGY a CHLEBÍČKY. A hlavně dort! 

 A protože oslavy byly opravdu divoký, tak jsem měla lehčí hlasovou indispozici a zpívala nakonec jen dvě písničky, ale moje drahá polovička mě v tom nenechala a koncert měl super ohlasy! 

A protože oslavy byly opravdu divoký, tak jsem měla lehčí hlasovou indispozici a zpívala nakonec jen dvě písničky, ale moje drahá polovička mě v tom nenechala a koncert měl super ohlasy! 

 

TAJNÁ NAROZENINOVÁ OSLAVA

Druhej den mi volá Markéta z Blesku, co jsem dostala pěknýho k narozeninám. Říkám, že pokutu za parkování, ale že se asi chystá nějaký překvápko, protože všichni kolem mě dělali strašný tajnosti (aniž by věděli, co můj přítel vlastně už měsíc chystal) a že jsem sama zvědavá, co na mě teda čeká. 

Po příjezdu z Varů u mě doma na terase (ještě v mým bytě na Louis Výtoni, kde jsem byla poslední noc) čekali moji nejbližší. Rodiče, ségra, Jirka, Kristýna s Míšou, Karol, basák z naší kapely a pár dobrejch kámošů...

Jestli jste to dočetli až sem, tak vás budou asi zajímat detaily, ale některý věci se nedaj úplně popsat tak, aby to vystihovalo situaci a atmosféru, kterou pro mě měl v tu chvíly můj byt plnej lidí, který mám nejradši ze všech. Pokusím se alespoň popsat krátký film, který pro mě můj nastávající natočil. Dokumentaci nepřikládám záměrně (žádnou totiž nemám, protože některý věci zůstanou jenom v našich myšlenkách :) 

Je to vlastně takový retrospektivní dokument. Mluví v něm moje rodina, taky Kris s Jirkou o tom, jak mě vlastně oni znají, co se mnou všechno zažili a co maj na mě nejvíc rádi. Celý je to provázaný fotkama z mýho dětství a kreslenýma obrázkama s vtipnýma i dojemnýma komentářema. Po minutě už každej v místnosti brečí. Nejvíc samozřejmě já a Míša :) A pak to přijde...

 

ZÁSNUBY

Video se nestihlo celé dostříhat a stejně prý skrze něj nejde úplně nevyjádřit, co ke mě cítí. Ani letenky na Island do chaty s výhledem na polární záři (jedno z mých velkých přání) ani měkkoučkej toaleťák do našeho novýho bytu a ani houpačka na naší novou terasu. Chce mi prej dát všechno na světě a tak mi dává své SRDCE. Odchází ze záběru kamery a přichází ke mě s krabičkou v úplně roztřesených rukách. To už brečí i můj táta, kterýho jsem zatím předtím nikdy > za celých 30 let< co ho znám, neviděla brečet. Větší příval emocí jsem fakt ještě necítila. Navíc v obklopení tak skvělých lidí a uprostřed my dva. On klečí a já i přes slzy odpovídám ANO. Následuje hromadný objetí a gratulace. Celkem dojemný, co? 

 

HAPPY END

No a tak se stalo, že z mojí původně narozeninový oslavy na lodi RIVERSIDE na Náplavce se stal zásnubní večírek, kdy Karolovi přáli ve finále víc než mě a mohli jsme to tak oslavit i s dalšíma kámošema. Takže dost povedenej mejdánek a vlastně nejhezčí dárek, jakej mi mohl kdo kdy dát!

Tak sledujte schválně mojí další cestu životem a celoroční přípravy toho našeho DNE D. Datum už máme, tak ještě vybrat šaty, fotografa, prsteny, místo a výzdobu. Mám na to rok, tak snad to stihnu. Držte palce, protože jsem na takovou životní změnu nebyla vůbec připravená, ale dá se na to vůbec připravit? Asi ne. Potkat před pár měsícema na Tinderu kluka a už s ním plánovat svatbu je možná trochu šílený, ale v mých životě vlastně vůbec nic novýho :)

 

Děkuju dodatečně všem za přání k narozkám a rovnou předem děkuju i za gratulace k zasnoubení. Jo a na závěr malá ukázka v jakym duchu bude moje rozlučka se svobodou, na kterou se těšim už teď! Cha!

Vaše Nikol

 

 

 

POŘIĎTE SI NOVÉ PLAVKY. VÍME, KDE MAJÍ TY NEJLEPŠÍ!

POŘIĎTE SI NOVÉ PLAVKY. VÍME, KDE MAJÍ TY NEJLEPŠÍ!

TYLER THE CREATOR X CONVERSE!

TYLER THE CREATOR X CONVERSE!