Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KONEC PROBLEMATICKÉ PLETI!

KONEC PROBLEMATICKÉ PLETI!

Nejsme už sice v pubertě, ale pupínky se nám dělají i tak. Porcelánová pleť nás prostě minula obloukem. Proto bychom vám chtěly představit pár zázraků, na které jsme za poslední dobu narazily a vyzkoušely na vlastní kůži. 

 

1. Krém od Havlíkovy Apothéky - Krásná slečna je jeden velkej zázrak! Obsahuje vitamín A a zinečnatou sůl, která má všeobecně hojivé účinky! 

Takže pokud splníte ty klasické zásadní kroky, kdy si nesaháte na pleť špinavýma rukama, nemačkáte pupínky bez kapesníku a následně si vyčistíte zarudlé místo micerální vodou, je tento zázračný krém třešničkou na dortu, který má hojivé a antibakteriální účinky.

Zaručí vám, že se vám zhruba po dvou týdnech pravidelného používání neudělá žádné další akné a vy si tak budete moct užívat dokonalou pleť! 

2. CLINIQUE - hydratační sérům, které nezatěžuje pleť! Naopak jí hydratuje a přijemně zvláčůje.

Znáte to, jak se obličej v letních měsících hodně potí a pokud máte na sobě ještě nános makeupu, není to úplně nejzdravější. Zkuste se co nejmíň malovat, teda hlavně pudrovat, nechte pleť dýchat a dodejte jim tu správnou hydrataci. I tímto krokem zabráníte tvorbě pupínků.

3. ARTEMIS MED - CLEANSING GEL.

Gró krásné pleti je kromě pravidelného zavlažování vodou a kvalitního spánku také čistota! Odličte se na konci dne gelem od Švýcarské značky Artemis, který nevysušuje a nedráždí váš obličej. 

A ještě máme takový babský rady od našich kosmetiček, které jsme také vyzkoušely a levnější variantou k tomu, co jsme vám tu teď sepsaly. 

Na aknézní pleť pomáhá také klasická zinková mast, kterou koupíte v lékarně nebo multifunkční Sudocream, který je snad největší kosmetický zázrak, který známe. 

 

Kiss, vaše Blogesky*

TYLER THE CREATOR X CONVERSE!

TYLER THE CREATOR X CONVERSE!

MÁME VÍTĚZKY SOUTĚŽE #BLOGESKYNATAHU

MÁME VÍTĚZKY SOUTĚŽE #BLOGESKYNATAHU