Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WORKSHOP PRO OPRAVDOVÉ NÁVRHÁŘE. JIŽ TENTO VÍKEND!

WORKSHOP PRO OPRAVDOVÉ NÁVRHÁŘE. JIŽ TENTO VÍKEND!

Zajímáš se aktivně o módu a svojí budoucnost vidíš v roli návrháře? Právě teď máš jedinečnou možnost propojit svůj potenciál s těmi, kteří se v high fashion pohybují už několik let a chtějí se podělit o své know-how! 

 

W O R K S H O P

10. - 11. 06. 2017

 DUŠNÍ 4, PRAHA 1

Říká ti něco LA FORMELA? Unikátní česko-slovenská "formace", která vyniká svým neotřelým a osobitým stylem. Každý rok je na MBPFW jedna z těch, kterou si nemůžeme nechat ujít a máme od nich doma jejich ikonickou mikinu. 

Workshopem tě bude provázet Antonín Soukup, jeden ze zakládajících návrhářů mladé značky LF a náš kamarád, se kterým jsme chodili na střední. Mostecko vládne! :) Společně s Janou Bielikovou, zakladatelkou značky MILLION DOLLAR, která se prohlašuje za celoživoní recyklátorku.

 

Nejen, že na workshopu objevíš své pravé já, které můžeš následně aplikovat do svých návrhů, ale budeš mít možnost vyrecyklovat si svůj kus oblečení, který ti už leží delší čas ve skříni a vyhodit ho nepřipadá v úvahu.

VÍCE INFORMACÍ O WORKSHOPU NAJDEŠ  Z D E!

POZOR, WORKSHOP ZAČÍNÁ UŽ TENTO VÍKEND. REGISTROVAT SE MŮŽETE T A D Y!

 

WEEKEND VIBES - TÝNY PÁTEČNÍ PÁRTY PLAYLIST!

WEEKEND VIBES - TÝNY PÁTEČNÍ PÁRTY PLAYLIST!

WEEKEND VIBES!

WEEKEND VIBES!