Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WEEKEND VIBES!

WEEKEND VIBES!

Ahoj všem, doufám, že jste si užili víkend. Mě se moc povedl a ráda bych se s vámi podělila o to, co jsem vlastně dělala. Nákupy, beauty tipy, vínko s kámoškama, procházky, běhání, jóga a skvělé jídlo. Jedním slovem PARÁDIČKA. Spousta zážitků u nás znamená i spoustu fotek, takže tady máte to nejlepší, co jsem pořídila. Ke všemu tomu pro vás mám vždy i nějaký ten tip...

  • Pátek začal holčičím dnem a tak i pokračoval. Nejdřív jsme s kámoškou Luckou (@luciastankova) přijaly pozvání od značky Guerlain a dorazily na Černý most, kde nás nalíčil jejich top vizážista s Francie. Šáníčko, jejich nové novinky a odchod s profi make-upem, to by šlo.:)
  • Navíc jsme jejich letním novinkám neodolaly a odnesly si tyhle skvělé tři produkty. Už jsme je ozkoušely a rozjasňovač v tyčince, bronzer i rozjasňující kuličky jsou TOP!

Když jsou dvě holky v nákupním centru, tak to samozřejmě neskončí odchodem na prázdno. Oběhly jsme obchod Forever21, kde mají skvělé celkové plavky a dokonce jsme konečně sehnaly i ten správnej outfit na surf. V příštím týdnu frčím na surf do Španělska a v bikinách bych mohla přistát na pláži bez plavek... 

18983142_10155341915763890_1633371635_n.jpg
jewelry/  BIKISEA , swimwear/  FOREVER21  , shoes/  ANSWEAR

jewelry/BIKISEA, swimwear/FOREVER21, shoes/ANSWEAR

Hned potom už jsem jen vyzvedla slávky a mořské vlky v Makru a frčela za Prahu za mýma nejlepšíma kámoškama ještě z mého rodného města. Moc jsem se těšila, nevidíme se tak často, ale když, tak to stojí za to. Celý pátek už byl jen o holčičích věcech, víno a skvělém jídle. Přeci jen jsme se za těch třicet let něco naučily a v kuchyni nám to jde, nás musím pochválit.:)))

THE BEST ONES

Sobota a neděle pak patřila opalovačce, procházkování a józe. Poprvé jsem byla na handstand&yoga workshopu, který dělala má skvělá trenérka Klára Pokorná (@klara_yoga) a její trenér Jan Jirák (@janjirak). Oba sou skvělý a dost inspirativní, takže mrkněte na jejich Instagram, třeba vás to taky nakopne k nějakému posunu.

Příští workshop bude 1.-2.7. v Jógovně. Pokud vás to zajímá, tak stačí napsat Kláře.

A abych nezapomněla, objevila jsem tuhle super limču s Machou. Teda spíš mi ji dovezla Marta z Chomutova. Všem doporučuju, osvěží, nakopne a je fakt dobrá, ikdyž je zelená. Mrknětebuď do obchodu www.seicha.cz nebo www.zdravevyzivy.cz.

KISS

M.

 

 

 

 

WORKSHOP PRO OPRAVDOVÉ NÁVRHÁŘE. JIŽ TENTO VÍKEND!

WORKSHOP PRO OPRAVDOVÉ NÁVRHÁŘE. JIŽ TENTO VÍKEND!

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!