Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BĚŽTE DO KINA NA HOLKY NA TAHU!

BĚŽTE DO KINA NA HOLKY NA TAHU!

 

Hned po tom, co jsme se vrátily z výletu z Amsterdamu, jely jsme z letiště rovnou na Anděla do Cinestaru na předpremiéru filmu Rough Night / Holky na tahu v hlavních rolích například se smyslnou Scarlett Johansson nebo sexy Zoe Kravitz, která je za poslední dobu hodně vidět a skvělá byla hlavně v seriálu Little Big Lies. Kdo neviděl - must see!

 

Když se vrátím zpět k filmu. Přirovnala bych ho k takový dámský Pařbě ve Vegas. Film má hned od začátku spád. Kámošky z vysoký, který se dlouho neviděly a setkají se až po pár letech na předem domluveném mejdanu v Miami. Klasická americká komedie! 

Je to dost oddychový film, u kterýho nemusíte vůbec přemýšlet. Pokud si chcete s kámoškama o víkendu někam vyrazit. Doporučujeme začít tímto filmem.

Kupte si dole na baru prosecco a popcorn, pohodlně se usaďte a vychutnejte si šílenou a lehce bizarní story, která končí plánovanou ale předčasnou svatbou Scarlett Johansson a jejího o pár let mladšího přítele. Jeho vedlejší dějová linka je taky celkem zajímavá. Řídit z Mexica autem do Miami celou noc v plínách, aby nemusel stavět na benzínce na záchod je to nejmíň šílený, co se ve filmu po celou dobu děje. 

Jestli jsme vás dostatečně naladily. Můžete s náma do neděle soutěžit o dva lístky na libovolný film. Ehm, libovolný - možná byste mohli dát na naší recenzi a udělat svý kámošce radost. :) Kromě toho vyhrajete i selfie tyč, after party starter kit a škrabošku na spaní. 

Stačí jen přidat na Instagram fotku z párty a přidat hashtag #blogeskynatahu. V neděli vyhlásíme tři vítěze. :-*

#BLOGESSUMMER contest

#BLOGESSUMMER contest

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!