Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!

Tento článek bude nabitý pozitivní energií, radostí, smíchem, surfem, procházkami. Tyhle slova totiž vystihují od začátku až do konce to, co jsem zažila, jak se cítila a jak jsme si to s Bárou užily. Musím říct, že jsme se vrátily do našich pubertálních let a tak trochu nás to drží do teďka. Břicho máme vysekaný, né z toho, že bychom dělaly denně sto sedů lehů, ale ze záchvatů smíchu. Co víc dodat? Chci zpátky a na trochu dýl než jsou tři dny...

A teď od začátku...

S Baru se známe od roku 2005, kdy jsme se obě zúčastnily soutěže miss, každá sice na jiné soutěži, ale přesto se naše cesty spojily a my se bavily víc než dvanáct finalistek v té samé miss. Vždycky jsme byly trochu blázni a věk nás nezastavil, abychom se chovaly jako malý holky. A to až do teďka.:))))

Jak jsme se do Španělska dostaly? Na internetu probíhala soutěž s pracím přípravkem Surf o surfový výlet do Španělska. Bára se stala amassadorkou tohoto produktu a ještě s porotou vybírala vítězky a blogerky, které vyjely na výlet snů. Volba padla i na mně a my konečně dostaly šanci vyjet společně ven. Obě milujeme cestování a sport, takže bylo hned jasné, že si to užijeme...

19260526_10155406215823890_286536120084748712_n.jpg

Z Prahy jsme letěly přímo do Bilbaa a pak jely asi tři hodinky do malého městečka v oblasti Asturias. Pokud chcete zažít s kámoškou něco podobného, tak doporučuji cestovku Surf&Travel a taky Wild house ve kterém jsme bydlely. Pokojíček jsme měly jako z pohádky, uznejte sami. Celkově to tam mělo neskutečnou atmošku, potkaly jsme úžasný a zábavný lidi, pár krav (teda hodně jich bylo), nikde kromě dobytka, krásné přírody, milionu hvězd, Cavy a nás v okolí nic nebylo, ale pokud máte kolem sebe super lidi, tak nic víc není ani třeba. 

TÍMTO VŠEM MOOOOC DĚKUJI!

Celé dva dny se odehrávaly hlavně v duchu surfingu. Od rána do oběda jsme se všechny snažily postavit a sjet si tu svoji vlnu. Musím říct, že prostředí pro začátečníky bylo super. Po tom, co mě jednou spláchla vlna na Bali mám strach z vody. Tady jsem se to snažila odbourat a povedlo se, takže za mě velký úspěch. Musím ještě pogratulovat celé skupince, všechny holky se do toho vrhly po hlavně a nikdo si nehrál na prinzecnu. NA ŠTĚSTÍ. Good job holky!

A co dal? Zbytek dne jsme jen jedli, pili a chodili po okolí. Příroda mi tam dost připomínala Island. Celkově to bylo boží, procházky, výhledy a samá zeleň. Určitě nutno zažít, nejde mi to ani popsat. Já tohle přesně miluju, takže i přesto, že jeden den nebylo vůbec hezké počasí, na naší pozitivní náladě nám to neubralo a to se cení.

A nakonec jídlo. O snídaně a večeře se starala skvělá Sandra. Všem doporučuji Instagram Mamasandtapas, kde mají s Vaškem skvělé fotky ze svých cest. Tomu tedy taky velké díky za odvozy, dovozy, přívozy a zábavu.:)))

Pokud jde o jídlo v restauracích, tak se najíte za levno a fakt hodně. Co nám říkali lidi kolem, tak kvalita je jak kdy a hodně mají smažená jídla. Pokud máte možnost, tak za mě doporučuji nakoupit dobrůtky v marketu a ukuchtit si něco doma.

 

TAK TO JE VŠECHNO. BYLO TO EPICKÝ A DÍKY DÍKY DÍKY MOOOOOC!

 

M.

 

BĚŽTE DO KINA NA HOLKY NA TAHU!

BĚŽTE DO KINA NA HOLKY NA TAHU!

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.