Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.

Včera nám sprchlo a následující předpověď vypadá, že se dalšího deště bát nemusíme a v klidu si užívat venkovní akce po celé Praze. Tento víkend se s nimi roztrhnul pytel. 

 

 

PRAGUE FASHION MARKET

Na Karlově náměstí právě probíhá největší picknick v Praze! Pokud nestíháte dnes, tak si tam skočte zítra. To máme v plánu i my. Uvidíme se?

Více info ZDE!

Název události mluví za vše! Stavte se do Vnitrobloku ochutnat to nejlepší pivo smažák, jakej jste snad ještě nejedli! Světovou premiéru tady bude mít smažák z Lokálu v housce – legenda dělaná na přepuštěném másle lebedící si v čerstvém pečivu. Oh my GOD! Vypadá to na slušnou cheating sobotu.

VÍCE INFO ZDE!

 

WOW! Hot & New spot v Praze! Otvířačka je dnes a bude se otvírat celý víkend. Protor v Karlíně, který zahrnuje kino - teď se můžete těšit na super letňák a Bar, který nabídne super drinky. A v rámci otvíračky bude i oheň. 

VÍCE INFO ZDE!

FRIDAY PARTY!

Jestli máte pařící náladu, tak se dnes stavte v Gridu v Opatovický. Piqi Miqi, který nám zpíval na loňském Bloges Boat Marketu, má dnes show ve velkém stylu. Vstup je 100,-

VÍCE INFO ZDE!

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!

NA VLNÁCH VE ŠPANĚLSKU!

BLOGESKY NA TRIPU V AMSTRU

BLOGESKY NA TRIPU V AMSTRU