Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGESKY NA TRIPU V AMSTRU

BLOGESKY NA TRIPU V AMSTRU

FullSizeRender.jpg

Každý rok spolu všechny tři lítáme pravidelně na začátku léta někam do ciziny. Většinou na představení nových kolekcí oblečení a teď dokonce poprvé i na představení nového modelu auta. Konkrétně znacky KIA se kterou jsme navázaly spolupráci při našem posledním Bloges BOHO Marketu a jak to vlastně korejci pojali? 

 

Vybrali dokonalý místo - přístav v hlavním městě Holandska v Amsterdamu - který bylo samo o sobě dost epik! Celkový atmosféře nahrával ještě ultra romantickej západ slunce a tóny saxofonu za doprovodu super DJky! Daly jsme si hned koktejl a šly omrknout novej model SUV, kterej na nás zářil už na dálku!

FullSizeRender.jpg

 

STONIC, seznamte se. Solárně žlutá barva a poměrně futuristický tvar nás dost překvapil. Interiér byl dokonce s prvky a detaily oranžový barvy. Nedalo nám to a došly jsme za hlavním designerem (ze kterýho tam byl každej poprdenej) a zeptala se ho, co tím zamýšlel... Tak nám to vysvětlil, že není z kombinace vnějšku a vnitřku taky zrovna nadšenej, ale že se dají prej barvy měnit a kombinovat podle přání. Tak hurá!!! Konečně budem mít zase o starost navíc, jak sladit outfit nejen s autem i jeho interiérem,) Kristýna to mimochodem zvládla skvěle...

IMG_7265.JPG

A Míša samozřejmě taky

Bohužel jsme přiletěli trochu později, takže jsme nestihly ochutnat všechny dobrůtky, ale Míša zdlála celou kachnu s teriake omáčkou a tak jsme mohli začít pořádně pít. No a tak se není čemu divit, že vznikla tahle fotka ze záchoda, kde byly mezi umyvadlama gramce s deskama Lionela Richieho nebo Tiny Turner. Docela styl!

 

Bydlely jsme v designovym Hiltonu DOUBLE THREE s výhledem na přístav a tak jsme vyrazily ještě do města. Víc toho publikovat asi nemůžeme, (znáte to Amstr), ale druhej jsme si to daly ještě jednou a nafotily pár outfitu, koupily semínka a THC cookies a vyrazily zase zpátky dom.

Tak jsme zvědavý, kam pojedeme příště a čím,) 

KIA se nám nějak zalíbila! 

IMG_7264.JPG

 

Vaše Blogesky

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.

VÍKENDOVÉ TIPY V PRAZE.

#BLOGESKYNATAHU - NOVÝ HASHTAG & SOUTĚŽ

#BLOGESKYNATAHU - NOVÝ HASHTAG & SOUTĚŽ