Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VYRAŽTE S NÁMI NA PIKNIK!

VYRAŽTE S NÁMI NA PIKNIK!

Milujeme super jídlo a nákupy. Tahle akce, na kterou vás chceme pozvat to všechno splňuje. Pojďte si udělat hezkej pátek nebo sobotu, vytáhněte stylové košíky, deky a kámošky a sejdeme se všichni na Karláku! Proč?

2cn_3128.jpg

V Praze se 23.-24.6. koná velký piknik na který vyrazíme i my. Pomozte i vy svojí účastí překonat rekord zatím největšího pikniku pod širým nebem! Co může být romantičtější, než posezení pod košatými stromy uprostřed šťavnaté jarní zeleně.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE!

Až ochutnáte slané i sladké dobroty, tak můžete okouknout i prodejce, kteří tam budou prodávat super kousky, my už omrkly kdo tam bude a těšíme se na tyhle...

www.narendlicku.cz

Už ten název je dost roztomilej a to nádobíčko ještě víc. Pořídit si můžete různé misky do kuchyně snad úplně na všechno. My si poslední dobou ujíždíme na věcech do bytu nebo do kuchyně, tak se těšíme, až to zčíhneme na živo.

www.voyage-official.com

Další náš tip padá na tyhle kožené doplňky. Máme rády. vůni kůže a hlavně tuhle hnědou. Vychytanej obal na mobil s kapsičkou na kreditky?!? MUST HAVE.

FAKTICKY

A náš poslední typ padá na tyhle šperky. Proč? Nemá je jen tak někdo, jsou ojedinělý a vyráběné z betonu. To chceme fakt vidět.

Na tyhle vychytávky, na nás :) a další skvělé prodejce už se přijďte podívat osobně.

KISS

BLOGESKY

#BLOGESKYNATAHU - NOVÝ HASHTAG & SOUTĚŽ

#BLOGESKYNATAHU - NOVÝ HASHTAG & SOUTĚŽ

JAK JSEM SI NAŠLA KLUKA NA TINDERU

JAK JSEM SI NAŠLA KLUKA NA TINDERU