Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LAST MINUTE TRIP TO MALLORCA

LAST MINUTE TRIP TO MALLORCA

Na Mallorku jsem se rozhodla jet dalo by se říct náhodou. S kamarádkou Luckou, jsme chtěly využít prodlouženého víkendu o Velikonocích a usilovně jsme hledaly nějakou destinaci kam vyrazit. Problém byl, že jsme  hledaly na poslední chvilku a buď byly drahé letenky nebo nebylo ubytování. Klasika. Nakonec po třech dnech vyhrála na plné čáře Mallorca a udělaly jsme dobře. Jaké to bylo, jaký hotel jsme vybraly a co viděly? Čtěte dál…

 • V první řadě jsme mrkly na letenky a jedna byla za šest tisíc, sice jsme chtěly něco levnějšího, ale ve finále nám tu cenu zpříjemnil booking.com, kde jsme našly úplně nejkrásnější hotel se slevou víc jak padesát procent. Někdy se ty reklamní maily prostě vyplatí sledovat.
 • Hotel Zhero jsme vytipovaly předem už na Instagramu a tak jak jsme ho našly tam, tak tak i vypadal. Někdy fotky klamou, ale v tomto případě nás příjemně překvapil. Opravdu všem doporučuji a nejen proto, že hned jak přiletíte dostanete do ruky sklenku cavy.:)

 

 

 • Krásné prostředí, super milá obsluha a vše mega fotogenické, což se vzhledem k tomu, že jsme celý trip nazvaly instatrip hodilo.:)))
 • Na Mallorce jsme strávily celkem čtyři dny a tak jsme chtěly stihnout co nejvíce věcí. Proto jsme hned první večer vyrazily do víru tance a druhý den byly úplně nepoužitelný.:))) Nakonec se to ukázalo jako dobrý tah, protože hned první den a taky poslední jsme měly přes dvacet pět stupňů a mohly tak chytat bronz bez výčitek, protože ničeho jiného jsme nebyly schopný.

 

 • Další den už jsme ale nelenily a zajely si půjčit auto, abychom ostrov objely. Všem auto doporučuji, protože jinak ty krásy ostrova nemáte šanci vidět. Celkově nás Mallorca dost překvapila, vše je upravené čistě a najdete tam krásné vesničky, výhledy a super jídlo. 

Za nás doporučuji tyto místa:

 

ZHERO BEACH CLUB

 

 • K hotelu kde jsme byly patří i beach club. Je jen kousek od hotelu a vše je ve stejném stylu. Doporučuji na oběd, opalovačku a nebo příjemnou večeři.

VALLDEMOSA

 

 • Nádherná vesnička plná krásných zákoutí. Když si budete plánovat trasu, tak nezapomeňte na Valldemosu. Už ten příjezd do vesničky je magický, výhled strhující a energie tohoto místa vás dostane.

 

SANTANYI

 

 • Další vesnička, která nás zaujala nejen svou atmosférou, ale našly jsme tam ty nejkrásnější stylové kavárny a boho obchůdky. Hlavně byla po cestě na další krásná místa, jako byl třeba výhled Es Pontas.

 

ES PONTAS

 

 • Tohle insta místo nám dalo teda zabrat, až budete hledat, tak si tohle místo najděte pořádně na mapě, protože mi ho hledaly na třikrát. Holky no… Jinak až dojedete k ukazatelům, tak se v půlce cesty optejte, je to značené jen do půlky a pak si to máte asi domyslet nebo co. Každopádně to místo stálo za to a kolem najdete další krásné výhledy.

 

CALA D’OR

 

 • Tohle byla naše konečná zastávka po výhledech a vesničce Santanyi. Určitě tam zajedte do přístavu, kde najdete super restaurace s tou nejlepší paellou.

 

PALMA DE MALLORCA

 

 • Poslední den jsme věnovaly Palmě. Je to skvělé a krásné město a máte tam spoustu vyžití, takže určitě doporučuji si na něj vyhradit alespoň půl dne. 
 • Má krásnou a velkou historickou část, takže hodinka vám nestačí. Jen pozor na jejich siestu a pokud si najdete místa, kam chcete zajít, tak si najděte otevírací dobu.

 

KRÁSNÝ SVÁTEK,

M.

PÁR TIPŮ, KAM  SI VYRAZIT NA  VÝLET!

PÁR TIPŮ, KAM  SI VYRAZIT NA  VÝLET!

BLOGES BOHO MARKET

BLOGES BOHO MARKET