Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!

Projela jsem si telefon a foťák a vybrala z toho deset věcí o které se s vámi chci podělit. Mám pro vás super e-shop, nový dopravní prostředek, nejlepší letní kousky nebo super kosmetiku a tohle všechno vám teď naservíruji.

1. CESTOVNÍ BALENÍ OD BIODERMY

Nejlepší balíček na cesty. Bioderma má nově i cestovní balení, které se vám bude skvěle hodit právě v tomto období. Najdete v něm čtyři produkty, které se vám na dovče a po cestě budou skvěle hodit. 

2. ČISTÍCÍ KARTÁČ NA TĚLO REMINGTON

Ještě než vyrazíte na dovču, tak si dejte pořádný peeling, aby se vaše pokožka lépe opálila. Nebo zkuste nový čistící kartáč od Remingtonu, který můžete používat na sucho a do sprchy jako peeling,

3. KÁVOVÁ LIMONÁDA MAZAGRANDE

Kávová limonáda? Zní to zajímavě co , ale opravdu existuje a je to i dobrý. S holkama jsme byly mezi prvními, kteří tuto novinku ochutnaly a vychlazná chutná fakt dobře. Určitě to vyzkoušejte a ochutnejte, jak chutná zvědavost.

4. E-SHOP NASTY GAL

Nedávno jsem objevila nový e-shop, který fakt stojí za to. Jsem milovnice online nakupování a tenhle mi doporučila známá. Mají tam skvělé kousky, šaty i doplňky a navíc tam máte k nákupu slevu 40%, což se dooost vyplatí.

5. TORY BURCH V PRAZE

Návrhářka Tory Burch otevřela nový butik v Pařížské ulici. Celá její kolekce je víc jak BOHO a to my rády. Určitě zajděte mrknout, má nádherné kabelky a brýle, na léto jako dělané.

6.  TECHNOLOGIE AMBILIGHT OD PHILIPS TV

Technologie nejsou zrovna mojí silnou stránkou, ale musím říct, že tohle mě zaujalo. Nedávno jsem měla premiéru a provázela akcí od Philipsu, kde se představovala nová kolekce TV a technologie Ambilight. Co to znamená? Představte si, že sledujete film z prostředí deštného pralesa. Na obrazovce se rýsuje zelená barva listů, trávy a dalších exotických rostlin. Technologie Ambilight dokáže přenést atmosféru na obrazovce do celé místnosti a ozářit ji tak, že si budete připadat jako uprostřed tropů. Jestli tedy právě teď sháníte novou telku, tak už víte jakou.

7. ELEKTRO KOLOBĚŽKA

Nikol vám od této značky včera představila jednokolku a protože se nám tyhle elektrické hračky fakt líbí, tak já si na zkoušku dovezla domů tuhle kolobrndu. Je opravdu super, vydrží jezdit tři hodky a když vám dojde šťáva, tak si to prostě odmakáte. Ze začátku musíte dát pozor, protože brzda i rychlost je docela citlivá. Za mě super, jen je docela těžká, což je jediné její mínus. Navíc ji můžete spojit s mobilem a měnit si tak i osvětlení.

8. VYCHYTÁVKY OD ZNAČKY TALIKA

Konečně se mi do ruky dostaly tyhle produkty od značky Talika a první dojem? Nadšenost. Zatím jsem vyzkoušela tužku na obočí, která barví a zároveň vyživuje. Je opravdu skvělý, krásně vám obočí zvýrazní a vymaluje, jen dejte pozor na intenzitu, protože barva se zbarvuje postupně, tak ať nevypadáte jak klaun. Zbytek vám vychválím příště, až to pořádně ozkouším.:)

9. LÉTO V LINDEXU

Sice už jsme byly minulý týden na prezentaci kolekce podzim/zima, ale právě teď jsou v obchodě také skvělé kousky. Doporučuji jejich krajkové topy, šatičky a hlavně skvélé podprsenky, které nemají nikde jinde,

10. VINIT BAR

A nakonec pro vás mám super tip, kam zajít na skleničku s kámoškou třeba hned po nákupech. Zkuste Vinit bar Na Příkopech. Je tam skvělé prosecco, obsluha a nově i skvělá klidná záhrádka. Ceny jsou sice maličko vyšší, ale zas si to tam užijete.

KISS

M.

WEEKEND VIBES!

WEEKEND VIBES!

 OBJEVY MĚSÍCE KVĚTNA

OBJEVY MĚSÍCE KVĚTNA