Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

 OBJEVY MĚSÍCE KVĚTNA

OBJEVY MĚSÍCE KVĚTNA

Jako každý měsíc tak ani květen - lásky čas, nezůstal bez objevování něčeho výjimečného, co bychom vám rády představily na našem novém blogísku. Vybral jsme něco z oblasti LIFESTYLE / FOOD / FASHION A INTERIER.. no prostě od každýho něco, takže bez čeho už nemůžete následující měsíc být?  

 

1. Elektrické monokolo INMOTION

Jistě jste už na Instastories nebo někde na ulici viděli tuhle futuristickou vychytávku, která je úplnou inovativní novinkou v oblasti dopravy. A my to musely samozřejmě hned vyzkoušet! Jako první do toho šla naše Nikol, která má zkušenost s boardama všeho druhu a co na to po 2 týdnech trénování říká? 

"Je to ekologický a efektivní, ale zároveň pořádně těžký se na tom naučit! Nejdřív jsem trénovala pomalu v kuchyni opřená o linku a pak si asi po týdnu troufla ven k zábradlí a dneska už na to (trochu nejistě) ale jezdím. Takže to nevzdávejte!"

"Je to ekologický a efektivní, ale zároveň pořádně těžký se na tom naučit! Nejdřív jsem trénovala pomalu v kuchyni opřená o linku a pak si asi po týdnu troufla ven k zábradlí a dneska už na to (trochu nejistě) ale jezdím. Takže to nevzdávejte!"

Ze začátku z toho můžou bolet dost kotníky a je dobré si dát 5 min jízdy, pauzu a pak zase. Nedoporučuje se s tím jít hned ven a možná by se vám hodila pro začátek i helma, protože tohle monokolo dokáže jet až 30 km/h, což směle konkuruje i elektokolu nebo dalším náhražkám klasický dopravy.

Pokud zkoušíte ráda novinky a tohle vás zaujalo stejně jako nás tak mrkněte na stránky www.inmotionczech.cz

  

2. KONEČNĚ VÝVAR

Dostalo se nám do ruky něco zajímavýho. KONEČNĚ (poctivý) VÝVAR, za kterým stojí pěkný příběh třech pěkných kluků, co se od svých koníčků jako longboard nebo počítače dostali až do kuchyně.

"Milujeme jídlo a milujeme vaření. Jsou dva důvody, proč jsme se rozhodli spustit výrobu poctivého vývaru bez éček a konzervantů. V tuto chvíli jednodušše není k sehnání obyčejný voňavý vývar za rozumnou cenu. Proto taky před ten náš hrdě píšeme „konečně“. Druhý je, že když už někoho přemůže nepřekonatelná chuť něco si uvařit, dvě až tři hodiny na přípravu této základní kulinářské ingredience je luxus, který nemusí mít každý. Náš vývar řeší oba problémy."

Pokud vás jejich příbeh zaujal, tak koukněte na www.konecnevyvar.cz, kde se zároveň dozvíte i kde všude se dá tento vývárek sehnat. 

 

3. KATALICKÁ LAMPA

Tak to se vám bude líbit! Designová lampa, která úžasně provoní celý váš byt a to není zdaleka všechno! Kromě toho, že je to krásný bytový doplněk je to i užitečný nástroj jak vyčistit interiér od škodlivých mikroorganismů.

Lampy od anglického výrobce Ashleigh & Burwood jsou vyjímečné tím, že jsou ručně skládané z překrásných barevných mozajek a každá má svůj unikátní vzhled. A my jsme si každá pořídily jednu takovou, aby se nám hodila do našeho bytečku. Kris má fialovo-modrou, Nikol tuhle oranžovou mozajku a Míša křišťálovou.

 

Pocházejí z roku 1898, kdy francouzský lékárník vytvořil katalytický spalovací systém k dezinfikaci vzduchu v nemocnicích. Původní modely byly vyrobeny ze skla nebo z křišťálu a fungovaly na stejné bázi jako dnes - rozptylu katalytickým spalováním. 

Víc o katalytických lampách, návod na jejich použití a kompletní nabídku najedete na webu BON AFFAIRE

 

4. TREATWEAR - ZDRAVÉ OBLEČENÍ

Určitě vás zajímá, co si pod tímhle popisem představit a my vám to povíme!

Značka TREAT WEAR je unikátní česká značka, která se zaměřuje na spodní a noční prádlo navržené s myšlenkou na naše zdraví. To zní zajímavě, co? Vyrábějí nejen spodním prádlo, které dokáže udržet Vaši pokožku hydratovanou, nebo chrání Vaše citlivé záda, ale dokáží ušít i noční prádlo navržené přesně podle potřeb vašeho těla a pokožky! 
 


Proč nás zaujal TREAT WEAR?
• Navrženo s myšlenkou pro zdraví.
• Nejjemnější materiály + kvalita.
• Pohodlí pro celý den i pro celou noc.
• Anatomický design,
• Navrženo a vyrobeno v Čechách.

 

Doporučujeme i jako dárek pro mamku nebo kámošku, protože nejen věnujete něco pěkného, ale taky praktického! Tak kouknětet na  www.treatwear.com

 

5. ČALOUNĚNÁ POSTEL NA MÍRU

Pokud jste ve fázi výběru nové postele nebo vám už neslouží vaše stará tak zpozorněte! Na našem minulém Bloges Marketu nás oslovila sympatická Veronika, jejíž tatínek dělá v Prostějově úžasné postele podle vašich představ a za skvěle dostupnou cenu i s matrací od 7.950 (cena za jednolůžko).

Prohlídněte si celý sortiment na stránkách  http://maws.cz/

Prohlídněte si celý sortiment na stránkách http://maws.cz/

Nikol si samozřejmě vybrala jednu z těch nejstylovějších tzv. kings bed se světlým čelem a úložným prostorem, který je v jejím 2kk velmi nezbytný:) Vybírala ještě mezi světle růžovým čalouněním, antracitovou a dokonce i hořčicově žlutou...

Ale nakonec to vyhrála tahle! Takže odteď už budete vědět odkud má Nikol svojí krásnou novou postel. Tak koukěte na www.MAWS.cz a pořiďte si taky postel na míru za super cenu!

 

A příště se můžete těšit na BEAUTY NOVINKY, který pro vás celý měsíc testujeme!

 

Vaše Blogesky

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!

10 VĚCÍ, KTERÉ VÁM NESMÍ UNIKNOUT!

NEJLEPŠÍ MÍSTO NA SVĚTĚ? JASNĚ, ŽE ČECHY!

NEJLEPŠÍ MÍSTO NA SVĚTĚ? JASNĚ, ŽE ČECHY!