Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

RESORT SVATÁ KATEŘINA - RÁJ MILOVNÍKŮ KLIDU

RESORT SVATÁ KATEŘINA - RÁJ MILOVNÍKŮ KLIDU

Když je venku tohle letní, skoro 30 stupňový vedro, pojďme si připomenout, jak jsme se s Nikol měly skvěle předminulý víkend na wellness víkendu in the middle of nowhere v Resortu Svaté Kateřiny.

18516469_10213232933245992_292517131_o.jpg
 

Nedávno jsme o tomhle místě psaly v článku o tipech na výlet a po tom, co jsme dorazily na místo, jsme pochopily, že se bude jednat o opravdu relaxační víkend. Hned při vstupu do hotelu je cítit, že spa a wellness jedou na plný otáčky. A my toho měly na programu celkem dost, takže nebyl čas ztrácet čas.

30 minutový chat s Ajurvédským lékařem přímo z Indie, který se této medicíně věnuje přes 20 let nám dal pár tipů, jak omladit svůj zevnějšek a zůstat tak déle krásná. Samozřejmě jako první nám doporučil jíst naposledy mezi 7 - 8 hodinou, chodit spát před půlnocí a vstávat kolem 7h ráno. Proplachovat si pusu kokosovým olejem  a po pěti minutách vyplivnout. Do kůže se tak dostanou prospěšné látky, které jsou tak známé pro tento druh oleje. Navíc prý i bělí zuby, takže máme vyhráno. 

Až jsme z toho dostaly hlad! Restaurace s letní terasou a výhledem na uměle vytvořený rybník je dalším z příjemných aspektů téhle odpočinkové destinace. Příjemná obsluha a sezónní meníčko - my jsme zrovna vychytali chřestový - nás bavilo a nemoly jsme si odpustit ani welcome drink.

Odpoledne nás čekala lekce Vinyasa yogy. Jinou bychom ani v tu chvíli nezvládly. Padla na nás taková relaxační nálada, že jít v tu chvíli běhat nebo dělat něco dynamičtějšího by nepřipadalo vůbec v úvahu.  V podvečer jsme si už jen vlezly do vířivky a zakončily to dole v sauně. Co víc si přát. 

 

Ráno jsme skoro ani nedospaly, protože patříme mezi ty, co si ráno v hotelu trochu přivstanou a s chutí si jdou užít snídaňový servis. A tenhle stál rozhodně za to! Čerstvý palačinky s tvarohem a marmeládou byly jasná volba! Jen ten kruhovej trénink, co jsme měly asi hodinu po tom, kdy nám trenér dal celkem zabrat, jsme málem ty palačinky neudržely v žaludku. 

Hned po tréninku přišla na řadu Ajurvédská masáž! Není to moc relaxační, spíš takový terapeutický, kdy vám masér (další Ind) rozbíhá lymfatický systém. Není to tlakový jako třeba sportovní masáž, spíš vám systematicky a opakovaně přejíždí přes horní a dolní končetiny. No zajímavý každopádně. Hlavně na nás vylil asi litr oleje, který voněl jako Garam masala. Ani tři sprchy po sobě nezabraly. :)

 

Týna se ještě před odjezdem zpět do Prahy odvážila poprvé sednout na koně a zvládla sama hodinovou projížďku s instruktorkou Evou, která jela před ní. Takovýto ježdění dokola někde na zámku, kdy vám táta zaplatí 15 minutovku, se nepočítá. Tady šlo o život.  Eva trochu strašila, že se může v lese objevit srnka a to by nebyla pro Kris moc sranda. Ale naštěstí se nic nestalo a po 40 minutách čistýho času v sedle byla ráda, že žije. 

Děkujeme, přijedeme zas. 

Blogesky*

 
KDO BUDE TÝDEN JEZDIT V KIA #BOHOPICANTO S PLNOU NÁDRŽÍ?

KDO BUDE TÝDEN JEZDIT V KIA #BOHOPICANTO S PLNOU NÁDRŽÍ?

BOŽÍ FOTKY Z BOHO MARKETU!

BOŽÍ FOTKY Z BOHO MARKETU!