Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

JAK ZÚTULNIT VÁŠ BYT BĚHEM CHVÍLE!

JAK ZÚTULNIT VÁŠ BYT BĚHEM CHVÍLE!

Taky propádate panice a jednou za čas si připadáte, že váš byt potřebuje opět trochu čerstvého vzduchu a to povlečení, které jste si koupili nedávno v Ikee už vás přestává bavit? To je v pořádku! My jsme na tom stejně! Když zrovna netřídíme oblečení, předěláváme si byt.

 

Co si třeba zrovna vyměnit to povlečení za klasický bílý a pořídit si tlustý háčkovaný přehoz, který tak moc vystihuje oblíbený skandinávský styl, který se podepisuje v poslední době skoro v každém bytě, který navštívíme a náš není výjímka. 

Doporučujeme značku UX LABEL, která tyto přehozy vyrábí z kvalitní 100% ovčí vlny a po tom, co přehoz dorazí k vám domů, je opravdu cítit, komu ta vlna ještě před chvílí patříla. :)

 

 

Víte, co za nás nejlépe zútulní byt? Svíčky! Hlavně ty, které mají podmanivou, relaxační vůni! Na každém parapetu máme doma nejméně tři a ty nejlepší a za dobrou cenu jsme našly v  H&M HOME. Cena za velkou dózu, která vydrží cca 2 měsíce je 399,- Kč.

Screen Shot 2017-05-16 at 16.32.14.png

light it up!

Doporučujeme vůni mahagonu nebo bavlny! Obě to jsou příjemné vůně, kter navodí skvělou domácí pohodu. 

 

 

Kromě obrazů, myslímě těch, které mají nějakou hodnotu a jsou třeba z gallerie, zútulníte svůj byt i kvalitními knihami! Naše nejoblíbenější vydavatelství TASCHEN každý rok publikuje spoustu zajímavých knih, obsahující dokonalé fotky předních světových fotografů nebo grafické zpracování zajímavých architektonických míst! 

Dají se koupit třeba na webu Martinus.cz, kde si Týna pořídila skvělou knihu Cabins, kde hledá inspiraci pro její budoucí summer house.

 

Už jste byli v nedávno otevřeném Chemistry Design Storu hned vedle Karlova mostu? Od jeho otevření tam přibylo spoustu věcí. Třeba zajímavé sítotisky, kterými můžete obohatit vaše zdi po celém byte, svěží porcelánové nádobí nebo knihy. Doporučujeme, abyste si tam zašli a načerpaly trochu inspirace!

 

A jak se vám líbí na našem novém blogu? Nás baví hrozně! 

kiss, Kris*

BOŽÍ FOTKY Z BOHO MARKETU!

BOŽÍ FOTKY Z BOHO MARKETU!

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU