Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU

A JE TO TADY! První market v tomto roce je nabitý progranem a workshopama! Kromě spousty oblečení nejen z našich šatníků, ale i našich friends jako je zpěvačka Sharlota, Mariana Prachařová, moderátorka Zorka Hejdová, blogerka Pavlína Jágrová a mnoho dalších, tak se můžete těšit i na skvělou atmosféru doplněnou DJkou Kao OUI, DJ N'zym a nebo živá kapela FEDERACE, která hraje takový jazz-porn-lounge a Nikol si s nima zazpívá jednu písničku...

Budete si moct vyzkoušet oblečení v Kalifornském stylu z nové kolekce hippie načky ODD MOLLY, která má svůj butik na OC Chodov, rovnou se vyfotit ve SMYBOXU a odnést i domu fotku na památku, pořídit si indiánskou čelenku, nechat se ZDARMA nalíčit od ESTEÉ LAUDER, učesat nebo si zaplést copánky od TONY&GYU, nechat se potetovat zlatýma ornamentama, vytrhat si obočí speciální metodou nití, udělat si vlastní sukulent ve skleněné míse nebo si pořídit DREAMCATCHER. 

 

 

Jídla a putí bude taky dost, takže si zpříjemněter neděli s náma v krásných prostorách Kavárny, co hledá jméno na Andělu (směrem od obchoďáku směrem na Knížecí ul. Stroupežnického přes parkoviště)

Budem se na vás moc těšit, nezapomeňte na DRESS CODE: přijít v BOHOdě nebo ve stylu Coachella / hippie! Užijem si dnešní den!!!

 

Vaše Blogesky

 

JAK ZÚTULNIT VÁŠ BYT BĚHEM CHVÍLE!

JAK ZÚTULNIT VÁŠ BYT BĚHEM CHVÍLE!

4 PRODUKTY, KTERÉ VÁM ZARUČÍ DOKONALOU PLEŤ!

4 PRODUKTY, KTERÉ VÁM ZARUČÍ DOKONALOU PLEŤ!