Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

4 PRODUKTY, KTERÉ VÁM ZARUČÍ DOKONALOU PLEŤ!

4 PRODUKTY, KTERÉ VÁM ZARUČÍ DOKONALOU PLEŤ!

Dlouho už tu nebyl žádny beauty post, tak to teď napravíme a naservírujeme vám rovnou čtyři top produkty, po kterých bude vaše pleť krásná, fresh a zdravá. Všechno jsme musely nejprve ozkoušet, což chvilku zabere, ale tady jsou novinky, které vaše pleť i vy oceníte…

1. SÉBIUM GLOBAL COVER OD BIODERMY

  • Tento krém se nám dostal do ruky nedávno a hned si vybojoval první místo v našich taštičkách. Je to krém, který vaši pleť sjednotí a zakreje nedokonalosti stejně jako make-up, ale ještě na vaši pokožku působí protiaknózně, takže nejen krejete, ale i pečujete. 
  • Dokonalý je i korektor na víčku krému. Opravdu velké doporučení. Je tedy trošku tmavší, ale sluníčko je na cestě, takže se vám to bude brzo hodit.

2. BB CREAM S HLEMÝŽĎÍHO SEKRETU

  • BB krém s obsahem 45% hlemýždího sekretu ideální pro pleť s nerovnoměrnou pigmentací, pro pleť s kožními skvrnami, citlivou a unavenou pokožku. Účinné látky obsažené v hlemýždím extraktu povzbuzují regeneraci pleti a předcházejí vzniku vrásek a drobných linek. Při pravidelném používání se struktura pleti prokazatelně zlepšuje. Pleť je zpevněná a působí zdravým a přirozeně krásným dojmem. Díky šetrnému složení jsou vhodné i pro citlivou pleť.
  • Tento krém je zase dost světlý, ale nemusíte se leknout, stačí ho troška a vašemu tónu pleti se přizpůsobí.
  • Koupíte ho na www.koreankosmetika.cz

3. ESSENTÉ TÓNOVACÍ KRÉM - GOLD

  • Tento krém si oblíbila hlavně Míša a to po dovolené v Thajsku. Hledala alternativu, která zakreje nedokonalosti, ale klasickým make-upem nechtěla zakrývat opálenou pokožku. Tento krém vyhrál na celé čáře, je jemný, hezký se nanáší a pěkně se sjednotí s vaší pokožkou. Navíc Gold odstín vás i hezky rozzáří.

4. PHOTODERM MAKE-UP SPF 50

  • A nakonec máme tuhle novinku, kterou už brzy vytáhneme. Je to make-up na dovču, který má i ochranu. Jeho konzistence je jemná a hebká a fakt se těšíme na sluníčko. Můžete ho používat před opalováním, abyste si pleť nespálily i po opalování na opálenou pleť. K dostání je ve dvou odstínech.

Rády bychom vás pozvaly na super událost naší nejmilejší značky Bioderma, kde můžete osobně pokecat i s naší Nikol. Ve čtvrtek doražte na Černý most, kde si můžete produkty zakoupit, nechat si vyšetřit znaménka před létem a nebo využít poradenství v péči o vaši pleť.

KISS

BLOGESKY

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU

PROGRAM DNEŠNÍHO BLOGES BOHO MARKETU

#VYZKOUSEJACUVUE FINAL TOP 10!

#VYZKOUSEJACUVUE FINAL TOP 10!