Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

AMAZING PLACE - BESÍDKA / SLAVONICE

AMAZING PLACE - BESÍDKA / SLAVONICE

Víkendy strávené mimo Prahu se počítají mezi moje nejoblíbenější vzpomínky, proto návrh na další výlet padl na Jihočeský kraj, konkrétně na Slavonice, kde leží na tuto lokalitu hodně osobitý hotel Besídka - renesanční historická budova, kterou si oblíbili členové pražského divadla Sklep a vdechli jí tak v 90. letech nový život.

IMG_5479.JPG

Uvnitř najdete kombinace všech různých stylů a kreativní - herecká představivost se projevuje opravdu na každém rohu. Nejvíc nás bavil svítící neon v hlavním okně, který svítí na celou ulici potemnělých Slavonic. Miluju neony, takže tímhle si mě hotel opravdu získal a červené světlo je tak skvělým kontrastem jinak klidného města. Uvniř na baru na nás dýchla ta pravá atmosféra nekončících, hlubokých debat, jako je to v každé pořádné knajpě. Tady ale bylo cítit něco navíc. Asi to charisma všech majitelů, kteří si tu určitě zažili svý nad dobře natočeným pivem. Hnedpo příjezdu jsme se taky přidali na jedno - na dobrý spaní.

Dostali jsme pokoj designovaný z části samotným Tomášem Hanákem. Jeho trefné texty napsané na dlaždicích po celé koupelně mě příjemně zabavily během odličování a čistění zubů, akorát jsem tam bojovala s místem. Dvěře koupelny se otvírají dovnitř, stejně jako ty od sprchového koutu a chvíli to vypadalo, že z ní nevylezu. :) 

A celkově by pokoj potřeboval trochu upgrade. Je hodně jednoduše řešený, vypadá to na první pohled trochu odbytě a vybavení pokoje vypadalo, že se na něm  trochu šetřilo. Ta červená krychle u čela postele mi taky nedávala moc smysl. Nakonec jsme to nevydrželi a postel si přesunuli čelem k oknu. Měli jsme z něj totiž příjemný výhled a líp se nám spalo. Do jiných pokojů jsme každopádně neměli možnost nahlídnout.

Highlight celýho pobytu byla určitě snídaně, která byla v ceně. Čerstvé croissanty s nutelou, boží omeleta se sýrem a pažitkou a takovej ten pravej českej chleba s velkou vrstvou másla, nás dokonale posilnila na houbařskou výpravu do okolního lesa. Po pěti hodinách sbírání jsme se těšili na klasickej smažák s tatarkou, který taky nezklamal. A celkem rušná restaurace během celého víkendu mluvila za vše. 

Díky moc Besídce za super servis. Rádi jsme se k vám podívali. Máte to tam hroznou pohodu.

Více info najdete na AMAZINGPLACES.CZ! 

Kris.

 

ABÚ DHABÍ DÚ - Jak jsem se dostala až do paláce

ABÚ DHABÍ DÚ - Jak jsem se dostala až do paláce

VÝZVA, KTEROU MUSÍTE PŘIJMOUT!

VÝZVA, KTEROU MUSÍTE PŘIJMOUT!