Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES ROBES A JEJICH (POD)ZIMNÍ KABÁTOVÝ DÝCHÁNEK

BLOGES ROBES A JEJICH (POD)ZIMNÍ KABÁTOVÝ DÝCHÁNEK

Minulý víkend jsme si trochu přivstaly a nafotily boží fotky s naším ruským Dream Teamem, na který nedáme v poslední době dopustit a fotí nám veškeré eventy a kampaně. Lokaci holky zvolily jednoduše v ulicích na Letný, které tou dobou byly poloprázdné a kupodivu klidné. Ještě aby ne. To ráno už byla pořádně cítit zima v kostech a jediný, co nás drželo v dobré náladě byl pocit, že nefotíme lehké hadříky, ale kabáty na podzim a zimu.

Právě Atelrier Flannel se postaral o styling. Mají v Rusku několik dílen, kde šijou oblečení na míru a veškeré outfity, které najdete na jejich fotkách na Instagramu, jsou právě od nich. Vybrané látky jako je kašmír nebo satén, kvalitní ruční výroba, 40 letá praxe v rodiném byznysu a nadčasové střihy je společně se skvělou fotografkou Annou Koniaevou a makeup artistkou Dariou skvělou kombinací, jak uspět na Českém trhu. 

 

TÝNA KLASICKY V ČERNÝ!

https://www.instagram.com/atelierflannel/

Černý kašmírový kabát v oversized střihu Kris dokonale sedí. Výhodou je jejích 182 cm, takže si může dovolit opravdu dlouhé kabáty s rovným střihem doplněný o její nejoblíbenější a nejpohodlnější bílý sneakers Nike AF1 Ultra Flyknit High.


NIKOL ZAHALENÁ DO CUKROVÝ VATY

 

Tříbarevná kombinace je jednoznačně nejzajímavějším prvkem, který v ulicích Letný potkáte. Nikol si ve spěchu společně s návrhářkou vybrala tohle kombo, aniž by věděla, jak to dopadne a nakonec to skvěle vystujhuje její vkus a styl. Na denní nošení je rozhodně lepší variantou rozbít celý outfit právě bílými Converskami, které skvěle odlehčí celý styling. 

A MÍŠA JE ZA DÁMIČKU.

I když si vzala na focení tepláky. Jenže celý outfit doplnila o nové a sexy lodičky Jimmy Choo, takže není o čem debatovat. Kabát v legendárním camel odstínu si zaslouží trochu víc pozornosti a vynikne jedině ve společnosti odvážných doplňků. 

 

Děkujeme ATELIER FLANNEL za skvělý focení. Ty kabáty se nosí samy. <3

Blogesky*

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ 2017! 🎄🎄🎄

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ 2017! 🎄🎄🎄

B-DAY 🎁🎁🎁 by MÍŠA

B-DAY 🎁🎁🎁 by MÍŠA