Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TOP 5 DÁRKŮ PRO VAŠÍ SÉGRU, BFF & MAMINKU!

TOP 5 DÁRKŮ PRO VAŠÍ SÉGRU, BFF & MAMINKU!

Vůbec nejlehčí je vybírat dárky pro ženy, protože samy moc dobře víme, co potřebujeme a co si přejeme. Ale kdyby z vás náhodou někdo tápal a 4 dny před Vánoci pořád neměl vybraný ten pravý dárek pro svou milovanou maminku, ségru nebo nejlepší kámošku, tady je pár nápadů, jak v neděli pod stormečkem všem ženám udělat radost!


1. PRO SÉGRU. . .

Jestli jsou vaše ségry parádnice (to je slovo, žádný jiný mě teď nenapadá:), rády se líčí a upravují, tak jim určitě uděláte největší radost kosmetikou! A ještě navíc tou, která bude něčím unikátní. Moment překvapení totiž dělá svý.

  • Darujte jí voucher do nově otevřené Líčírny Organics v Mánesově 76 na Vinohradech. Malý a stylový showroom, kde jsou k výběru cruel free, přírodní, čisté a zodpovědné značky vůči životnímu prostředí. Kromě zajímavého výběru značek, zde dostane i osobní servis od zkušených vizážistů. Zážitek - to je to, co všichni od dárků čekají. 
  • A když už má ty skvělý šminky, tak přece nesmí chodit s urousanýma vlasama. Automatická, revoluční kulma na lokny od Rowenty je momentálně nejvíc žhavým produktem mezi náma holkama.  Tuhle krásnou kulmu můžete navíc vyhrát v naší soutěži #BLOGESVANOCE, která trvá do 31. 12. 2017

VÍCE INFO ZDE!


2. PRO SVOJÍ BFF. . .

Miluje vaše kámoška stejně cvičení natolik, že by jí i tento dárek udělal radost pod stromečkem?

  • Objevily jsme revolučního online trenéra, který vám na zvolené dny nastaví tréninky na míru podle vaší výkonosti, bude počítat kalorie, dá vám tip na zdravá jídla a můžete se s ním poradit, pokud si nebudete s něčím vědět rady.
  • Vše máte pod kontrolou na svém profilu na webu FITJOY.CZ, kam si můžete vkládat i fotky, jak se vám postupně mění postava nebo dostáváte každý týden určitou výzvu, kterou musíte splnit. 
  • Pod kontrolou může mít i svůj čas s diářem Love&Story, do kterého se vejde opravdu hodně poznámek. Záleží už jen na tom, jestli je vaše kamarádka rozená Fashionistka nebo Travelerka. 

VÍCE HLEDEJTE ZDE!


3. PRO MAMINKU. . . 

IMG_8135.JPG

IZIA by SISLEY

HLAVA: bílý bergamot, růžový pepř
SRDCE: květinové tóny, andělika, tóny růže
ZÁKLAD: tóny ambry, pižmo, cedr

  • Nová vůně značky Sisley - Izia si podmaní kohokoliv, ale jen vaše milovaná máma si podle vůně bude pamatovat speciální moment, kdy jste strávily Vánoce spolu.

Taky to tak máte, že jednotlivé momenty vašeho života jsou propojené právě s nějakou ikonickou vůní? 

GxSWU.jpeg

NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA

od značky Tefal je jeden z těch praktických dárků, ze kterých bude mít vaše máma rozhodně radost! Nemusíte komplikovaně vyndavat žehlící prkno, nezabírá to moc místa a vsadíme se, že si jí potají přejete taky! Cena je 4,499,- a více informací najdete ZDE!

 

 

 

Jak už jsme zmiňovaly - ve vánoční soutěži #BLOGESVANOCE - můžete vyhrát kulmu od Rowenty, parfém, Online trenéra od Fitjoy, napařovací žehličku Tefal nebo diář. 

Hezké Vánoce, 

Blogesky*

VÁNOČNÍ DÁRKY -  MĚKKÉ, TVRDÉ, DESIGNOVÉ

VÁNOČNÍ DÁRKY - MĚKKÉ, TVRDÉ, DESIGNOVÉ

BLOGES D.I.Y. MARKET GALLERY

BLOGES D.I.Y. MARKET GALLERY