Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NEJLEPŠÍ TIPY NA VÁNOČNÍ VÝZDOBU A BALENÍ DÁRKŮ!

NEJLEPŠÍ TIPY NA VÁNOČNÍ VÝZDOBU A BALENÍ DÁRKŮ!

Nevíme jak vy, ale my už se začínáme pomalu dostávat do vánoční nálady a jelikož si chceme ušetřit střes v přervaných nákupních centrech, řešíme veškeré detaily už teď. Dárky pro své nejdřažší už máme vymyšlený a pomalu a postupně je začínáme schovávat do skříně. Navíc jsme všechny celkem perfekcionistky, takže nám velmi záleží i na výzdobě bytu. 

 

V PRVNÍ ŘADĚ - SVÍČKY!

1. Advent je za dveřmi a nás vždycky jako děti bavilo, kromě vyjídání čokoládového kalendáře, pálit adventní svíčku hezky pěkně den po dni. Našly jsme je ve zlatém a stříbreném provedení na eshopu VEMZU.CZ - klikni ZDE!  Cena je 339,- Kč. 

Krásný je i zlatý svícen na odlehčeném betonovém základu se 4 svíčkami, díky kterým si dokonale připomenete každou advetní neděli. Cena je 939,- Kč. Více info ZDE!

A POZOR! Eshop VEMZU si pro vás od pátku do pondělí připravil BLACK FRIDAY 70% slevy! <3

d47a17042b93d9ae67f3c473ca25af87.jpg

MAHAGONY CANDLE

Když už jsme u těch svíček, zatím nejzajímavější a cenově dostupné vůně jsme objevily v H&M Home. Brzo se stmívá a svíčky jsou jedním z nezbytných doplňků, které umí navodit tu správnou atmosféru. 

Mrkněte na tento odkaz nebo se stavte si vše očuchat rovnou na prodejně. Nás nejvíc baví Mahagony a Green Tea & Bergamot.

Cena 149 - 399,- czk.

A CO TY DÁRKY?

Největší zábava teprve přichází, a to je balení dárků. Už loni jsme se vykašlaly na barevné a šílené balící papíry za nesmysl peněz a zvolily klasickej poštáckej recyklovanej papír, který má hutnou gramáž, hezky drží tvar a po zabalení se s tím dá ještě zajímavě vyhrát. 

21a8bb41cb3e3c51edea74d5cd2b76cc.jpg

Co si budeme povídat, například čerstvé jehličí je během sváků nutný základ. Ta vůně je opravdu nezaměnitelná a dokonale nám připomíná ty pravý Vánoce. Co takhle větev + zlatý ozdoby + provázek a máte tu nejstylovější výzdobu ever? Na obrázku sice jehličí chybí, ale dá se do týhle kompozice krásně aplikovat. Klidně ještě můžete přidat i led světýlka! Ikea to jistí. :)

Zároveň bychom vás tímto chtěly pozvat na náš ještě nezvěřejněný BLOBES DIY MARKET, který bude probíhat v protorách Apple Muzea vedle Staroměstského náměstí, v neděli 10. 12. 2017! Brzo se dozvíte více informací. 

Kiss, Vaše Blogesky*

KDO SE STARÁ O MŮJ VZHLED?

KDO SE STARÁ O MŮJ VZHLED?

ABÚ DHABÍ DÚ - Jak jsem se dostala až do paláce

ABÚ DHABÍ DÚ - Jak jsem se dostala až do paláce