Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KAM VYRAZIT...?!?

KAM VYRAZIT...?!?

Podzim... Období, kdy se opravdu neustále něco děje, takže po létě žádnej odpočinek, ale hurá do akce. Máme pro vás pár akcí, který by vám neměli ujít. Na své si přijdou shopaholičky, pařmenky, filmový kritici i sportovci... Tak pojďte s námi... Kam?!?!

PRO SHOPAHOLIČKY

eXA9CFpFzgXB1dEn-ucdLMkG_yoryknOCzfvjkgfGxBIIc3CAHFIC-W474JxxHuOzNAHmso.png

Už ve středu pr vás nakupování změní rozměr. Konečně budete mít vše na jednom místě a v novém kabátku. Kde? Centru Chodov 11.10. představí svojí novou podobu. Spouta nových obchodů, výhod a dobrého jídla. Určitě se přijďte podívat, my tam nebudeme chybět a ve středu nás potkáte třeba:

LINDEX

gejuKc3UINEoxmbzTjGezTYn_EtIy1aKKixvCMs0qCtBeIHRx9DJdqqZ7KO2Jfgv87EEu40.png

Hned od rána nás najdete v novém obchodě značky Lindex. Jdeme omrknout nové kabátky, svetříky, kabelky. Pojďte taky...

LINDT

9Z9JjnOjeRzhY18cgWPbsrMMMaxsUKAwpEWOQd7cOsBP8HXT-msMmS_CsQS7zj0QdtrJHJA.png

Až ozkoušíme novou kolekci zamíříme na čokoládové hody do obchodu Lindt. Čokoláda tam poteče proudem. Kdo zaváhá, nežere.:)

KAZAR

5vPVTKKVFQpiO6QjISHZcDXCM26YA0vM9tmRg-uLd5kePM-tRC0ImKn8s8Y1CD_S8BTL3g4.png

Zbrusu nová značka Kazar, kde si pořídíte opravdu stylové boty na podzim/zimu také otevírá svůj nový shop. Nás tam můžete potkat od čtyř hodin.

TOUS

22414392_10155736895898890_1766859566_n.jpg

Kdo miluje tuhle značku, tak přijďte i sem. Mají nejen krásné šprky,ale i úžasný kabelky, baťůžky nebo psaníčka. To chceš...

PRO SPORTOVCE

V rámci otevíračky můžete dorazit i do Adidasu, kde vámse stylingem nebo srandičkama pomůže Míša. Bude tam na vás čekat od pěti do sedmi, takže komu chybí nová sportovní výbavička, tak honem tam.

PRO PAŘMENY(KY)

Nevíte co s pátečním večerem? Máme nápad, kterýho jsme se chytly i my tři a po dlohé době vyrážíme na drink a to dost stylově. Jdeme oslavit první narozky Vinyl Baru. Desky ani my se nepřestaneme točit a prosecco poteče proudem. Jsou to jediný první narozeniny, kde je to dovoleno a po létě jedna z prvních akcí, kde se naše skleničky při zvuku narozeninového songu sejdou. TO SI FAKT NEMŮŽETE NECHAT UJÍT!!!! 

PRO FILMOVÉ KRITIKY

VZtEv3ETSpGEucYYAS50Y-AdJv28rnezO_wxONJsumvVGrdzqfqTyPyzxjUIP9LBJcveTWM.png

A nakonec pozvánka do kina pro všechny,kdo jedou na růžové barvě. Ti z vás, kteří mají růžového operátora T-Mobile se můžou těšit z výhody. Jaké? Mrkněte SEM a jděte do kina ZADARMO.

Pokud nevíte zrovna na co, tak ZDE je super pozvánka.

KISS, KISS

VAŠE BLOGESKY

 

 

PRE-WEDDING SHOOTING ♥ N+K

PRE-WEDDING SHOOTING ♥ N+K

BIG BLOGES ART MARKET PHOTO GALLERY

BIG BLOGES ART MARKET PHOTO GALLERY