Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

POZVÁNKA DO KINA : BLADE RUNNER 2049

POZVÁNKA DO KINA : BLADE RUNNER 2049

Dlouho očekávaná premiéra filmu Blade Runner 2049 vám dnes večer bude naservírovaná ve všech větších kinech. Doufám, že ji nevynecháte. Měla jsem možnost tento film vidět už včera večer na novinářském promítání a rozhodně se jedná o film, který stojí za pozornost.

 

Neviděla jsem ten původní film a bylo pro mě náročnější dostat se na začátku filmu do tý správný atmosféry. Ale film má stopáž 163 minut, takže jsem měla spoustu času přijít tomu na chuť a od 2/3 jsem to už hltala v předklonu s opřenýma loktama o sedačku přede mnou a otevřenou pusou. 

1. a největší PLUS celýho filmu byl pro mě soundtrack ! ! ! Dunivý a ostrý tóny navržené od toho nejlepšího: Hanse Zimmera, který má v portfoliu za svou 40ti letou kariéru takový esa, jako je třeba hudba pro Interstellar (dost podobný hudební koncept) Temný rytíř, Počátek nebo Rivalové a spoustu dalších. Vybrala jsem jen svoje nejoblíbenější.

A třešnička na dortu: Boiler Room nahrál dokonce i sety věnované tomuto filmu. Masakr!

 

2. Hned po AUDIU je to samozřejmě také VIZUÁLNÍ porno a vzájemně se to dokonale doplňuje. Je fakt, že některý ty scény byly trochu dlouhý, ale skvěle pohltí a hronzně dobře se na ně dívá. Intenzita obrazu zasazená do města hříchů LA, kde buď hustě sněží, valí se na vás temný déšť nebo obrazovka září magickou oranžovou. Scénografie si tedy v tomto případě určite zaslouží ocenění. 

 

3. Ryan Gossling má ve filmu svůj klasický výraz v obličeji, který má v podstatě ve všech filmech a můžete si do něj dosadit jakoukoliv emoci, která vás napadne. Za to Harrisonu Fordovi to tam fakt sekne, je vidět, že se udržuje ve formě a díky němu dostane konec filmu ještě víc šťávy!

4. Finále je samozřejmě nastavený tak, že klidně může mít další pokračování. Snad to nebude za dalších 30. let.

Jsem rozhodnutá jít na tento film ještě jednou a užít si ho tentokrát mnohem víc. A hlavně název filmu má po letech pořád takový grády, že bych takhle pojmenovala svoje další zvíře.


 

RAF SIMONS dokonce během Newyorského fashion weeku proměnil Cina Town ve fosforeskující a blikající runway, kde předvedl svou kolekci na Jaro / Léto 2018 právě ve stylu Blade Runner! Dokonalost.

Více informací o této show si můžete přečíst na Hypebeast.com

Díky za přečtení a užijte si kino. 

Kris

PODZIMNÍ TRENDY BY MÍŠA & NIKOL

PODZIMNÍ TRENDY BY MÍŠA & NIKOL

6 NEJKRÁSNĚJŠÍCH SVATEBNÍCH ŠATŮ

6 NEJKRÁSNĚJŠÍCH SVATEBNÍCH ŠATŮ